Urlop

Dąbki – urokliwe i unikalne miejsce nad Morzem Bałtyckim

Nie każdy zdaje sobie sprawę, ile w kraju można znaleźć znakomitych miejsc, w których można miło spędzić wakacje. Zdecydowanie zaliczają się do nich Dąbki – pełne uroku uzdrowisko znajdujące się zarówno nad Bałtykiem, jak i jeziorem Bukowo.
Jezioro, Mazury
Napisał: evoonia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Popularne atrakcje Warmii i Mazur

Region Warmii i Mazur bardzo często określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego pseudonim. Na terenie Krainy Tysięcy Jezior doliczono się w przybliżeniu dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne położenie, zróżnicowana linia brzegowa i otoczenie okazałej natury spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie trzeba poświęcić dziesięć dni. Zaznaczyć powinno się fakt, że w regionie znajduje się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
Szklarska Poręba
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba - w którym miejscu się zatrzymać i co wskazane jest widzieć?

Spędzając weekend lub wczasy w Szklarskiej Porębie należałoby zrozumieć jej zajmującą historię. W mieście i okolicach jest sporo atrakcji turystycznych, jakie wskazane jest zobaczyć. Najciekawsze z nich są zlokalizowane na Szlaku Walońskim oraz na Szlaku Ducha Gór.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.