Książki
rozrywka
Napisał: Paul VanDerWerf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sapkowski - bezsprzecznie jeden z najbardziej znanych polskich autorów fantastyki!

Coraz krótsze dni spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, deszcz jednostajnie stukający o szyby - jesienna aura nierzadko daje nam w kość i „wpędza” w niezbyt optymistyczny nastrój.
planszówka
Napisał: yoppy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W sytuacji jeżeli poszukujesz interesującej rozrywki na wieczór, masz możliwość sięgnąć po gry na komputer albo zajmujące planszówki

Zdarza się nieraz, że człowiek nie umie wyszukać sobie interesującej rozrywki i tylko spogląda w odbiornik telewizyjny. Tymczasem występuje tak dużo ciekawych ewentualności, potrzeba jedynie znaleźć idealną dla siebie! W przypadku, kiedy uwielbia się spędzać czas przed ekranem komputera, można zagrać w różne gry. Inną opcją okazują się gry karciane albo planszowe. Te ostatnie to doskonała propozycja, jeśli chce się spędzić czas z najbliższymi. Wybór gier na rynku okazuje się po prostu imponujący, więc każdy wyszuka tytuł dla siebie.
słuchawki
Napisał: Altec Lansing
Na podstawie danych z: Altec Lansing

Seria Sapkowskiego - wzorzec literatury fantastycznej wśród polskich twórców

W dzisiejszych czasach czytanie książek nabrało odmiennego wymiaru. Mamy opcję korzystania z postępowych urządzeń elektronicznych, jakie znakomicie zastępują kilkusetstronicowe powieści, oraz dojazd do audiobooków, dzięki którym możemy słuchać książki w trasie. Nie można ukryć, że tego rodzaju zastosowania zaspokoiły potrzeby wielu ludzi i są pozytywnie odbierane. Należałoby jednakże skupić się na samym czytaniu, niż jego formie. Na rynku znajdziemy istotne ilości książek z przeróżnych gatunków literatury i każda z nich jest w stanie wnieść coś do naszego funkcjonowania.
Kobieta z książką
Napisał: Tim Pierce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy za oknem szaro i ponuro, sięgnij po książkę!

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Jak pokazują badania, aż 42 % Polaków deklaruje ignorancki stosunek do książki. Wyniki te nie napawają optymizmem, z racji iż człowiek wychowany jedynie przed ekranem telewizora funkcjonuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Z jakiego powodu? Ponieważ czytanie bardzo pozytywnie wpływa na ludzki rozwój.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.