Książki
rozrywka
Napisał: Paul VanDerWerf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sapkowski - bezsprzecznie jeden z najbardziej znanych polskich autorów fantastyki!

Coraz krótsze dni spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszcz miarowo bębniący o szyby - jesienna pogoda niejednokrotnie daje nam w kość i „wpędza” w pesymistyczny nastrój.
planszówka
Napisał: yoppy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W sytuacji jeżeli poszukujesz interesującej rozrywki na wieczór, masz możliwość sięgnąć po gry na komputer albo zajmujące planszówki

Zdarza się nieraz, że człowiek nie umie odnaleźć sobie ciekawej rozrywki i tylko gapi się w odbiornik telewizyjny. Tymczasem istnieje tak dużo ciekawych ewentualności, trzeba tylko wyszukać idealną dla siebie! W sytuacji, jeżeli uwielbia się spędzać czas przed komputerem, można zagrać w różnorakie gry. Inną opcją okazują się gry karciane albo planszowe. Te ostatnie to idealna propozycja, kiedy chce się spędzić czas z najbliższymi. Wybór gier w sprzedaży okazuje się po prostu imponujący, więc każdy wyszuka tytuł dla siebie.
słuchawki
Napisał: Altec Lansing
Na podstawie danych z: Altec Lansing

Seria Sapkowskiego - wzorzec literatury fantastycznej wśród polskich twórców

Aktualnie czytanie książek nabrało innego wymiaru. Mamy możliwość wykorzystywania z nowszych urządzeń elektronicznych, które genialnie zastępują kilkusetstronicowe powieści, oraz dojazd do audiobooków, dzięki którym zdołamy słuchać książki w podróży. Nie można ukryć, że tego rodzaju rozwiązania zadowoliły wymagania wielu ludzi i są miło odbierane. Warto natomiast skoncentrować się na samym czytaniu, aniżeli jego formie. Na rynku znajdziemy ogromne ilości książek z różnorodnych gatunków literatury i każda z nich może wnieść coś do naszego funkcjonowania.
Kobieta z książką
Napisał: Tim Pierce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy za oknem szaro i ponuro, sięgnij po książkę!

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Jak pokazują badania, aż 42 % Polaków deklaruje ignorancki stosunek do książki. Wyniki te nie napawają optymizmem, z racji iż człowiek wychowany jedynie przed ekranem telewizora funkcjonuje zupełnie inaczej, niż ktoś kto czyta książki. Z jakiego powodu? Ponieważ czytanie bardzo pozytywnie wpływa na ludzki rozwój.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.