Seriale
program tv
Napisał: Tom Page
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najszybciej odszukać aktualny program najpopularniejszych stacji TV?

Telewizja to dla wielu ludzi źródło relaksu i rozrywki, i co za tym idzie nie powinno nikogo zdziwić, że tak wielu z nas spędza wiele godzin na oglądaniu ulubionych programów. Istotne jest, aby zdecydować się na to, co w określonej chwili szczególnie nas interesuje. Z tego względu warto śledzić aktualny program telewizyjny, aby mieć pewność, że nie minie nas żadna ciekawa produkcja.
Napisał: Lark Polska sp. z o.o.

Ciekawe filmy na DVD

Film to naprawdę spory temat, w wielkiej mierze wcale nie tak jak najlepiej znany jak dużej liczby osobom się może nieraz wydawać. Kinowe hity ogląda niemal każdy, jednakże mało kto zastanawia się nad kinowymi nawiązaniami a, także pojmuje powiązania pomiędzy jedną, a drugą kinową produkcją.
Film w telewizji
Napisał: Michel Curi, Jr., MBA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urlop, a Ty nie wiesz co porobić?

Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chcesz gdzieś wyjechać za miasto, może pospacerować po górach, ale prognozy pogody niweczą twoje piękne plany. Także co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezsensowne i bezcelowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł!
Plakat filmowy
Napisał: k6designs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Serial a duże produkcje filmowe

Jest parę dobrych filmów, które oglądamy z nieskrywanym zadowoleniem, coraz częściej są to seriale, których ogromna ilość zalewa rynek. Niektóre z nich to naprawdę dobra treść.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.