Gry
xbox
Napisał: Eric Holsinger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry mogą wspaniale rozwijać zdolności

Każdy potrzebuje momentu wytchnienia od codziennych obowiązków, czegoś co pomoże mu się zrelaksować. Dla jednych będzie to książka, dla innych taką wyrwą od codzienności mogą stać się gry. Wybór posiadamy tu spory, bo możemy wybrać strategiczne, logiczne, wyścigowe, sportowe, przez to praktycznie każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Obok gier bardziej brutalnych, w których występują strzelaniny, możemy wyszukać takie spokojniejsze, które zachwycą nas scenerią oraz miłym wykonaniem.
gry przegladarkowe

Gry przeglądarkowe - czyli, jak za darmo "wkręcić się" w świat gier?

Uwielbiasz gry, lecz nie pragniesz za nie płacić? Marzy Ci się wspólne granie nie z komputerem, tylko całkiem innymi ludźmi, bardzo często nie jedynie pochodzącymi z obszarów Polski, lecz również i całego świata? Jeśli tak, przeczytaj nasz artykuł, a z całą pewnością dowiesz się, w jaki sposób spełnić własne marzenia!
koncept gra
Napisał: Thomas Galvez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry planszowe na różne spotkania towarzyskie już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe używane w przestrzeni domowej podczas licznych spotkań z rodziną, czyli potoczne „planszówki” zawsze stanowiły efektywny sposób na ubogacenie wspólnie spędzanego czasu.
Zestaw gier towarzyskich
Napisał: home&you
Na podstawie danych z: home&you

Imprezowe planszówki

Od jakiegoś czasu gry planszowe strategiczne, ekonomiczne czy podróżne przejmują serca nie tylko młodzieży, ale również często serca dorosłych. Ludzie spotykają się przy grach w domach, kawiarniach, restauracjach czy świetlicach. W grupie podbijają mocarstwa, zabijają potwory, zdobywają ograniczone zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.