Film
kino domowe
Napisał: stephen bowler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Perspektywa jutra – ale nie do końca wiadomo jak daleka

Jeżeli ktoś jest fanem filmowej serii Mad Max to na sto procent gra borderlands przypadnie mu do gustu. Zresztą tak jak każdej osobie, która uwielbia wyzwania. Tu bohaterów jest czterech, jednym z nich zostajemy my, musimy wygrać z wrogami. Na planecie, gdzie ludzie muszą walczyć z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie dają nam zadania, które pomagają chronić ich przed nieobliczalnymi bestiami. Możemy wybrać do walki różnego typu broń. A najlepsze jest chyba to, że w ciągu gry, razem z kolejnymi etapami otrzymujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie lepiej nam walczyć z potworami.
design
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Maseczki na różne okazje - czyli, w naszym wypadku, karnawałowe i na Halloween

Pragnąłbyś pododawać własnej zabawie karnawałowej troszeczkę tajemnicy? A może posiadać jakiś rekwizyt, który pomoże Twojemu dziecku wcielić się w jakąś rolę w okresie Halloween? To wszystko i jeszcze więcej w naszym felietonie!
kasety vhs
Napisał: Jay Cross
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Filmy na kasety

teraźniejszych czasach specyficzne propozycje kinowej klasyki i promocje na filmy, albo to perfekcyjnych produkcji klasy B, bądź również zupełnie najnowszych tytułów czasem zamiast ułatwiać podjęcie decyzji, mocno je utrudniają. Sporo ewentualnych problemów mogą pomóc rozwikłać wyznaczeni eksperci, do których trzeba zwracać się czasami po wskazówkę, co do doboru konkretnego tytułu, choćby z typu, jakim są komedie vcd, vhs.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.