Film
kino domowe
Napisał: stephen bowler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Perspektywa jutra – ale nie do końca wiadomo jak daleka

Jeżeli ktoś jest fanem filmowej trylogii Mad Max to na pewno gra borderlands przypadnie mu do gustu. Zresztą tak jak każdej osobie, która uwielbia wyzwania. Tutaj bohaterów jest czterech, jednym z nich zostajemy my, gramy by wygrać z wrogami. Na planecie, gdzie ludzie muszą walczyć z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie podsuwają nam zadania, które mają chronić ich przed szalonymi i groźnymi bestiami. Mamy do wyboru do walki różnego typu broń. Jednak najlepsze jest dla wielu graczy to, że w ciągu gry, razem z następnymi etapami zyskujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie jest nam łatwiej walczyć z bestiami.
design
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Maseczki na różne okazje - czyli, w naszym wypadku, karnawałowe i na Halloween

Chciałbyś pododawać własnej zabawie karnawałowej trochę tajemniczości? A być może mieć jakiś artefakt, który dopomoże Twojemu dzieciakowi wcielić się w jakiego typu rolę w czasie Halloween? Te wszystkie rzeczy i jeszcze bardziej dużo w naszym artykule!
kasety vhs
Napisał: Jay Cross
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Filmy na kasety

dzisiejszych czasach wielorakie oferty kinowej klasyki a, także upusty na filmy, czy to doskonałych produkcji klasy B, lub także zupełnie nowych tytułów czasem zamiast ułatwiać podejmowanie decyzji, silnie je komplikują. Większość ewentualnych problemów są w stanie pomagać rozwiązywać odpowiedni spece, do których warto zwracać się nieraz po radę, co do doboru konkretnego tytułu, chociażby z typu, jakim są komedie vcd, vhs.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.