Wczasy
wynajem jachtów
Napisał: Graeme Churchard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Znakomity pomysł na wakacyjną historię na np. znaczniejszych jeziorach

Wakacje nad jeziorem to wspaniały sposób na spędzenie paru ciepłych tygodni. W czasie tego urlopu moglibyśmy zwyczajnie opalać się na plaży, albo poszukiwać w większym stopniu aktywnych atrakcji.
widok na morze
Napisał: HoaX_pl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu

Gdy chcielibyśmy wybrać się na dłuższy albo weekendowy wypoczynek, to musimy brać pod uwagę to, żeby wyszukać sobie pasującą kwaterę. Wiadomo, że wszyscy mamy jakieś inne pojęcie komfortu, więc każdemu będzie pasowało coś innego. Dla niektórych idealnym miejscem okaże się pensjonat, a dla innych najlepszą opcją będzie kilkugwiazdkowy hotel.
Jezioro, Mazury
Napisał: evoonia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Popularne atrakcje Warmii i Mazur

Rejon Warmii i Mazur wielokrotnie nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, aczkolwiek jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego przydomek. Na terenie Krainy Tysięcy Jezior doliczono się coś koło 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, zróżnicowana linia brzegowa i otoczenie cudownej przyrody spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się przeznaczyć dziesięć dni. Podkreślić warto fakt, iż w regionie mieści się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
nad polskim jeziorem
Napisał: Joeri Mages
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobry sposób na spędzenie nadzwyczajnych wakacji w Polsce w 2015 roku.

Pytanie o to, gdzie wybrać się na najbliższe urlop już dziś zaczyna nurtować sporo osób. Czy wybrać raczej hotele zagraniczne lub także decydować się na jakieś niezwykłe miejsce w Polsce? Wakacje w Polsce wcale nie powinny być nijakie jak również mniej interesujące od zagranicznych wojaży, o ile jedynie ktoś odpowiednio je sobie rozplanuje. W okresie planowania urlopu na pewno należy przemyśleć o tym, na co dana osoba nastawia się podczas organizowania własnych urlopu oraz z kim się na nie wybierze.
Szklarska Poręba
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba - w którym miejscu się zatrzymać i co wskazane jest widzieć?

Spędzając weekend czy wczasy w Szklarskiej Porębie warto poznać jej interesującą historię. W mieście i okolicach jest sporo atrakcji turystycznych, jakie należałoby zobaczyć. Najciekawsze z nich są umieszczone na Szlaku Walońskim oraz na Szlaku Ducha Gór.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.