Wczasy
wynajem jachtów
Napisał: Graeme Churchard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Znakomity pomysł na wakacyjną historię na np. znaczniejszych jeziorach

wczasy nad wodą to wspaniały sposób na spędzenie kilku ciepłych tygodni. Podczas takiego wypoczynku możemy po prostu opalać się na piasku, albo szukać bardziej czynnych atrakcji.
widok na morze
Napisał: HoaX_pl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu

Kiedy chcielibyśmy wybrać się na długi lub weekendowy odpoczynek, to trzeba brać pod uwagę to, by wyszukać sobie pasującą kwaterę. Wiadomo, że wszyscy mamy jakieś inne pojęcie odpowiednich warunków, więc każdemu będzie odpowiadało coś innego. Dla jednych idealnym miejscem będzie pensjonat, a dla niektórych świetną opcją będzie kilkugwiazdkowy hotel.
Jezioro, Mazury
Napisał: evoonia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Popularne atrakcje Warmii i Mazur

Rejon Warmii i Mazur wielokrotnie nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, aczkolwiek jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego przydomek. Na terenie Krainy Tysięcy Jezior doliczono się coś koło 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, zróżnicowana linia brzegowa i otoczenie cudownej przyrody spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się przeznaczyć dziesięć dni. Podkreślić warto fakt, iż w regionie mieści się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
nad polskim jeziorem
Napisał: Joeri Mages
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobry sposób na spędzenie nadzwyczajnych wakacji w Polsce w 2015 roku.

Pytanie o to, gdzie wybierać się na najbliższe urlop już obecnie zaczyna nurtować wiele osób. Czy wybrać raczej hotele zagraniczne lub też zdecydować się na jakieś niezwykłe miejsce w Polsce? Wakacje w Polsce wcale nie muszą być nudne oraz mniej ciekawe od zagranicznych wojaży, o ile wyłącznie ktoś odpowiednio je sobie rozplanuje. W czasie planowania wakacji zdecydowanie należy przemyśleć o tym, na co konkretna osoba nastawia się podczas organizowania swoich urlopu i z kim się na nie wybierze.
Szklarska Poręba
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba - w którym miejscu się zatrzymać i co wskazane jest widzieć?

Spędzając weekend czy wczasy w Szklarskiej Porębie wskazane jest aby poznać jej ciekawą historię. W miejscowości i okolicach jest mnóstwo atrakcji turystycznych, które wskazane jest zobaczyć. Najciekawsze z nich są umiejscowione na Szlaku Walońskim oraz na Szlaku Ducha Gór.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.