Wczasy
wynajem jachtów
Napisał: Graeme Churchard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Znakomity pomysł na wakacyjną historię na np. znaczniejszych jeziorach

wczasy nad wodą to doskonały sposób na spędzenie kilku ciepłych tygodni. Podczas tego wypoczynku możemy zwyczajnie opalać się na piasku, bądź poszukiwać w większym stopniu czynnych atrakcji.
widok na morze
Napisał: HoaX_pl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu

Gdy chcemy wybrać się na dłuższy lub weekendowy odpoczynek, to trzeba pamiętać o tym, by znaleźć sobie odpowiednią kwaterę. Oczywiście wszyscy mamy jakieś inne pojęcie odpowiednich warunków, więc każdemu będzie pasowało coś innego. Dla niektórych idealnym miejscem okaże się pensjonat, a dla niektórych świetną opcją okaże się kilkugwiazdkowy hotel.
Jezioro, Mazury
Napisał: evoonia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Popularne atrakcje Warmii i Mazur

Rejon Warmii i Mazur wielokrotnie nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, aczkolwiek jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego przydomek. Na terenie Krainy Tysięcy Jezior doliczono się coś koło 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, zróżnicowana linia brzegowa i otoczenie cudownej przyrody spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się przeznaczyć dziesięć dni. Podkreślić warto fakt, iż w regionie mieści się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
nad polskim jeziorem
Napisał: Joeri Mages
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobry sposób na spędzenie nadzwyczajnych wakacji w Polsce w 2015 roku.

Pytanie o to, gdzie wybierać się na najbliższe wczasy już aktualnie zaczyna nurtować dużo osób. Czy wybierać raczej hotele zagraniczne bądź także zdecydować się na jakieś niezwykłe miejsce w Polsce? Wakacje w Polsce wcale nie muszą być nijakie oraz mniej interesujące od zagranicznych wojaży, o ile jedynie ktoś należycie je sobie rozplanuje. W okresie planowania wakacji na pewno należy rozważyć o tym, na co konkretna osoba nastawia się w okresie organizowania własnych urlopu i z kim się na nie wybiera.
Szklarska Poręba
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szklarska Poręba - w którym miejscu się zatrzymać i co wskazane jest widzieć?

Spędzając weekend czy wczasy w Szklarskiej Porębie warto poznać jej interesującą historię. W mieście i okolicach jest sporo atrakcji turystycznych, jakie należałoby zobaczyć. Najciekawsze z nich są umieszczone na Szlaku Walońskim oraz na Szlaku Ducha Gór.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.