Kulturalny zawrót głowy
ucieczka
Napisał: Jonas Schleske
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pokój ucieczki – escape room

W Trójmieście na każdym kroku możemy trafić na rozmaite atrakcje, jakie na długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Nowatorskie atrakcje turystyczne z górnej półki nierzadko opisywane są przez blogerów oraz tych zaciekawionych tym regionem naszego kraju. Biorąc pod uwagę Gdańsk do dyspozycji wyjeżdżających jest wiele rozrywek, chociaż ostatnio powstaje ich jeszcze więcej. Escape rooms to nie jest żadna gra komputerowa, to rzeczywiste życie, podczas jakiego wydarza się sporo niespodziewanych sytuacji.
słuchawki
Napisał: Altec Lansing
Na podstawie danych z: Altec Lansing

Seria Sapkowskiego - wzorzec literatury fantastycznej wśród polskich twórców

W dzisiejszych czasach czytanie książek nabrało odmiennego wymiaru. Mamy opcję korzystania z postępowych urządzeń elektronicznych, jakie znakomicie zastępują kilkusetstronicowe powieści, oraz dojazd do audiobooków, dzięki którym możemy słuchać książki w trasie. Nie można ukryć, że tego rodzaju zastosowania zaspokoiły potrzeby wielu ludzi i są pozytywnie odbierane. Należałoby jednakże skupić się na samym czytaniu, niż jego formie. Na rynku znajdziemy istotne ilości książek z przeróżnych gatunków literatury i każda z nich jest w stanie wnieść coś do naszego funkcjonowania.
teatr
Napisał: Robert Jaworski
Na podstawie danych z: TEATR MONTOWNIA

Jaka rozrywka będzie najlepsza dla naszej pociechy? Czytaj na ten temat więcej

Każde dziecko potrzebuje rozrywki. Niestety dzisiaj, w dobie wszechobecnych łączy internetowych i nowinek technologicznych, najczęściej bywają to gry na komputer. Jest to ukochana przez młodzież starszą i młodszą forma wypełniania czasu, z którą trudno walczyć. Rodziciele kombinują jak odciągnąć dziecko od laptopa i nakłonić do odmiennych form relaksu.
książka
Napisał: _dChris
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Opublikowanie własnej powieści: w jaki sposób można to zrobić?

O wydaniu własnej książki marzy naprawdę mnóstwo osób. Rzecz jasna zanim książka trafi na prasę drukarską musi zostać napisana, zrecenzowana, a dopiero na końcu przesłana do wydawnictwa, które być może będzie chciało ją wydać. Droga do wydania napisanej przez siebie książki jest więc niezwykle długa. Jak ją pokonać?
tort urodzinowy
Napisał: NatalieMaynor
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Trudny wybór z wymyśleniem prezentu na urodziny? Teraz masz wiele możliwości!

Urodziny są okazją, która obchodzona jest w dużej liczbie miejsc na świecie, w tym również na terenie Polski. Tradycja świętowania tego dnia liczy sobie kilka wieków i związanych jest z nią wiele różnych elementów. Do zasadniczych z nich należy niewątpliwie zwyczaj dawania prezentów jubilatowi, czyli temu, kto uroczystość obchodzi. Prezenty takie mogą być bardzo zróżnicowane, od symbolicznych aż po bardzo drogie i cenne. Zasadniczo typ urodzinowego podarunku uzależniony jest od wielu rozmaitych czynników. Istotnym z nich jest przykładowo stan finansowy tego kto kupuje prezent. Zazwyczaj bowiem niestety jakość prezentu uzależniona jest od kwoty, jaką się posiada. Warunek ten nie dotyczy tylko prezentów wykonanych własnoręcznie, gdyż wartość tego rodzaju prezentów jest nie do wycenienia. Charakter prezentu uzależniony będzie również od wieku jubilata. Inny bowiem będzie prezent na 30 urodziny szefa przedsiębiorstwa, a inny dla trzylatka. Tak więc rodzaj podarunku dostosowuje się również do płci określonej osoby oraz do stosunków, jakie łączą ją z osobą kupującą podarunek.
program tv
Napisał: Tom Page
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najszybciej odszukać aktualny program najpopularniejszych stacji TV?

Telewizja to dla wielu ludzi sposób na relaks i rozrywkę, i z tego względu nic dziwnego, że tak wielu z nas spędza wiele godzin na oglądaniu wybranych programów. Znamienne jest, aby postawić na to, co w konkretnej chwili szczególnie nas interesuje. Z tego względu warto śledzić bieżący program telewizyjny, aby mieć pewność, że nie ominie nas żadna interesująca produkcja.
pokaz
Napisał: Alex Slaven
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Występy na eventy - na co warto zwrócić uwagę?

Organizacja konferencji, bądź eventów to działanie znaczące, nastręczające należytej oprawy. Coraz modniejsze stają się przeróżnego gatunku atrakcje na eventy. Jest sporo możliwości kreacji takiej akcji jako osobliwej i niepowtarzalnej. Jedną z atrakcji są przedstawienia akrobatyczne, są świetne na eventy firmowe. Są to przedstawienia artystów przedstawiających niewyobrażalną siłę i sprawność fizyczną zespolone z muzyką, jaki dostarcza niesamowitych wrażeń. Akrobatyczne elementy o największym szczeblu skomplikowania wydają się przewyższać kresy ludzkiej możliwości. Żywiołowość i majestatyczny ruch wprowadzają w świat marzeń.
Pokazy artystyczne można ze sobą łączyć i dobierać do różnych motywów przewodnich imprezy.
barierki zaporowe na koncercie
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/

Zapobiegnij tragedii i mandatom, tworzenie imprez masowych - podstawowe założenia, o których dobrze pamiętać.

Podczas tworzenia imprez masowych dobrze pamiętać o jednym podstawowym zagadnieniu, jakie jednak powraca co pewien czas. Tworzone wydarzenie staje się wystarczająco sporo po przekroczeniu 1000 uczestniczących. Powinniśmy wtedy zgłosić i ubezpieczyć ogół wydarzenia. Jednak nie zapomnijmy, że gdy gościmy 900 osób, to nie zwalnia nas to od myślenia.
mazury
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Noclegi w Giżycku- idealny sposób na udany wypoczynek, jak i wakacje marzeń zapadające w pamięć na długi czas.

Planując wczasy szczególnie starannie należy zatroszczyć się o nocleg, ponieważ jest to kluczowy element wyjazdu i jakiekolwiek zaniedbanie tej sprawy mogłoby znacznie utrudnić relaks. Nie bez powodu bardzo dużym zainteresowaniem u wczasowiczów cieszą się aktualnie Mazury, gdzie można pozwolić sobie nie tylko na odpoczynek, ale także na bezpośrednie obcowanie z naturą, co uspokaja oraz pozwala ‘oderwać się’ od szarości dnia codziennego. Doskonałym miejscem jeśli chodzi o nocleg na Mazurach jest Giżycko, które charakteryzuje się unikalnymi walorami, zarówno odnośnie krajobrazu, jak i komfortowych pokoi.
impreza sylwestrowa
Napisał: Zamek Kliczków
Na podstawie danych z: Zamek Kliczków

Mazury bardzo dobra oferta na niezatartą noc Sylwestrową.

Sylwester jest to dla każdego sposobność na nowe decyzje, którymi są pewnego rodzaju wyrzeczenia a także zmiany w życiu. Wszyscy pragną, aby zbliżający się Nowy Rok był lepszy, każdy stara się być lepszym człowiekiem. Natomiast to nie będzie najistotniejsze, bo każdy pragnie te ostatnie godziny Starego Roku spędzić w towarzystwie najbliższych przyjaciół czy rodziny. Bardzo często ludzie zastanawiają się w jakim miejscu oraz w jaki sposób spędzić sylwestra. Czy będzie to zabawa w plenerze, bal z orkiestrą albo prywatne spotkanie z przyjaciółmi.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.