Archiwa tagu: gry

gry

Gry mogą wspaniale rozwijać zdolności

Każdy wymaga chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, czegoś co dopomoże mu się zrelaksować. Dla jednych będzie to książka, dla drugich taką wyrwą od codzienności mogą stać się gry. Wybór mamy tutaj spory, bo możemy wybrać strategiczne, logiczne, samochodowe, sportowe, dlatego właściwie każdy jest w stanie wyszukać coś dla siebie. Obok gier bardziej brutalnych, w których są strzelaniny, mamy szansę poszukać takie spokojniejsze, które usatysfakcjonują nas scenerią oraz przyjaznym wykonaniem.

Gry przeglądarkowe – czyli, jak za darmo „wkręcić się” w świat gier?

Lubisz gry, lecz nie pragniesz za nie wcale płacić? Marzy Ci się wspólne uczestniczenie w grze nie z systemem komputera, tylko całkiem innymi ludźmi, bardzo często nie jedynie pochodzącymi z terenów Polski, lecz również i całego globu? Jeśli tak jest, przeczytaj nasz artykuł, a z całą pewnością dowiesz się, jak wypełnić własne marzenia!

Imprezowe planszówki

Ostatnimi czasy gry planszowe strategiczne, kooperacyjne czy wojenne podbijają oprócz serc młodzieży także niejednokrotnie serca dorosłych. Ludzie spotykają się przy planszówkach w domach, kawiarniach, klubach czy świetlicach. Wspólnie podbijają księstwa, zabijają potwory, konkurują o niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.