Oferty na rewelacyjnym poziomie

Trash metal i powiązane z tego rodzaju muzyką gatunki niemałą popularność zdobyły w latach 80. Warto zapoznać się dokładnie z dyskografiami najbardziej cenionych artystów tamtych czasów. Entuzjaści grup takich jak Metallica czy Anthrax na pewno polubią propozycje zespołu Slayer. Powstał on w 1981 roku w Huntington Park, jaki zlokalizowany jest na przedmieściach Los Angeles. Zespół współpracował z rozmaitymi wytwórniami płytowymi: Metal Blade, Def Jam, American, Columbia oraz Sony Music.
Popularność zespołu Behemoth w kraju
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/
Dziesięć lat po opisywanej grupie muzycznej powstał Behemoth, a więc w 1991 roku. Polska, a dokładnie pochodząca z Gdańska grupa tworzy od tej pory muzykę w rodzaju pagan metal, black metal oraz death metal. Teraz członkami zespołu są: Adam Nergal Darski, Zbigniew Inferno Promiński oraz Tomasz Orion Wróblewski. Sama nazwa zespołu oznacza bestie i pochodzi z języka hebrajskiego. W 1992 roku grupa działała pod nazwą Baphomet i grała black metal. Różnorodność proponowanych stylów pozwoliła na znalezienie tak wielu słuchaczy.
Slayer – amerykańska grupa trash metalowa z lat 80.
Inicjatorem zespołu był Kerry King, gitarzysta, co wraz z Jeffem Hannemanem, także gitarzystą, i Dave’m Lombardo – perkusistą, jak i basistą i wokalistą, Tomem Arayą stworzył zespół muzyczny wszech czasów. Slayer od samego początku odróżnia się swoim własnym stylem, jaki bazuje na intensywnych partiach gitar z partiami solo. Te solowe partie prezentowane są przy użyciu tremola, natomiast całości towarzyszy niezastąpiony wokal. Aż cztery albumy uzyskały w USA status złotej płyty, co świadczy o niesamowicie najwyższym poziomie muzyki.
Gust muzyczny niezwykle wysublimowany
Behemoth daje do dyspozycji różnorodny, choć mimo wszystko konsekwentny styl muzyczny. Przeplatanie się black metalu, pagan metalu oraz wplatanie gitar akustycznych, jak również dokładne słyszenie death metalu w kolejnych kawałkach wzbudza duże zainteresowanie oraz euforię wśród zwolenników. Nie tylko zdeklarowani fani tego konkretnego zespołu, a także entuzjaści takiej muzyki stawiają na grupę do przesłuchania dyskografii.


Kolejne teksty

Oferty filmów

Film na pulpicie laptopa
Napisał: Konstantin Leonov
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu przy filmie to dziś jedna z bardzo popularnych form relaksu, której co dzień oddaje się bardzo dużo osób. Te zazwyczaj jednak nie wybierają filmów, które chcą oglądać świadomie, ale tylko z pewnego przypadku. W efekcie ich gust kinowy może być szeroko różny, czasem brakuje im pewnej elementarnej wiedzy o filmie, jaką każdy musi posiadać, żeby w pełni cieszyć się nowymi, pięknymi i zajmującymi produkcjami filmowymi. Na szczęście, dodatkowe braki w takim temacie da się dosyć banalnie nadrobić, jeżeli jedynie zakupi się lub wypożyczy pewne dobre tytuł blu-ray, choćby filmy dokumentalne blu-ray.
14/08/26, 14:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.