Oferty na rewelacyjnym poziomie

Trash metal i powiązane z tego rodzaju muzyką gatunki niemałą popularność zdobyły w latach 80. Warto zapoznać się dokładnie z dyskografiami najbardziej cenionych artystów tamtych czasów. Entuzjaści grup takich jak Metallica czy Anthrax na pewno polubią propozycje zespołu Slayer. Powstał on w 1981 roku w Huntington Park, jaki zlokalizowany jest na przedmieściach Los Angeles. Zespół współpracował z rozmaitymi wytwórniami płytowymi: Metal Blade, Def Jam, American, Columbia oraz Sony Music.
Popularność zespołu Behemoth w kraju
koncert
Na podstawie danych z: http://www.morguefile.com/
Dziesięć lat po opisywanej grupie muzycznej powstał Behemoth, a więc w 1991 roku. Polska, a dokładnie pochodząca z Gdańska grupa tworzy od tej pory muzykę w rodzaju pagan metal, black metal oraz death metal. Teraz członkami zespołu są: Adam Nergal Darski, Zbigniew Inferno Promiński oraz Tomasz Orion Wróblewski. Sama nazwa zespołu oznacza bestie i pochodzi z języka hebrajskiego. W 1992 roku grupa działała pod nazwą Baphomet i grała black metal. Różnorodność proponowanych stylów pozwoliła na znalezienie tak wielu słuchaczy.
Slayer – amerykańska grupa trash metalowa z lat 80.
Inicjatorem zespołu był Kerry King, gitarzysta, co wraz z Jeffem Hannemanem, także gitarzystą, i Dave’m Lombardo – perkusistą, jak i basistą i wokalistą, Tomem Arayą stworzył zespół muzyczny wszech czasów. Slayer od samego początku odróżnia się swoim własnym stylem, jaki bazuje na intensywnych partiach gitar z partiami solo. Te solowe partie prezentowane są przy użyciu tremola, natomiast całości towarzyszy niezastąpiony wokal. Aż cztery albumy uzyskały w USA status złotej płyty, co świadczy o niesamowicie najwyższym poziomie muzyki.
Gust muzyczny niezwykle wysublimowany
Behemoth daje do dyspozycji różnorodny, choć mimo wszystko konsekwentny styl muzyczny. Przeplatanie się black metalu, pagan metalu oraz wplatanie gitar akustycznych, jak również dokładne słyszenie death metalu w kolejnych kawałkach wzbudza duże zainteresowanie oraz euforię wśród zwolenników. Nie tylko zdeklarowani fani tego konkretnego zespołu, a także entuzjaści takiej muzyki stawiają na grupę do przesłuchania dyskografii.


Kolejne teksty

Noclegi w Giżycku- idealny sposób na udany wypoczynek, jak i wakacje marzeń zapadające w pamięć na długi czas.

mazury
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Organizując wczasy szczególnie starannie warto zatroszczyć się o kwaterę, ponieważ jest to niezwykle istotny element wyjazdu i jakiekolwiek zaniedbanie tej kwestii mogłoby bardzo utrudnić wypoczynek. Nie bez przyczyny bardzo dużym zainteresowaniem u wczasowiczów cieszą się aktualnie Mazury, gdzie można pozwolić sobie nie tylko na wypoczynek, ale także na bezpośrednie obcowanie z naturą, co uspokaja oraz pozwala ‘oderwać się’ od szarości dnia codziennego. Doskonałym miejscem jeśli chodzi o nocleg na Mazurach jest Giżycko, które charakteryzuje się unikalnymi walorami, zarówno odnośnie krajobrazu, jak i komfortowych pokoi.
14/08/26, 14:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.