Maseczki na różne okazje - czyli, w naszym wypadku, karnawałowe i na Halloween

Chciałbyś pododawać swojej imprezie karnawałowej troszeczkę tajemniczości? A może posiadać jakiś artefakt, który dopomoże Twojemu dzieciakowi wcielić się w jakąś rolę w trwania Halloween? To wszystko i jeszcze bardziej dużo w naszym artykule!


Od dawien dawna, persony używali maseczek aby przydać sobie trochę tajemniczości, lub wtopić się w rolę kogoś innego. W obecnych czasach maseczki wciąż są niewiarygodnie popularne, w szczególności w czasie karnawału, oraz w czasie Halloween, kiedy bywają elementem stroju naszego dziecka. Maski karnawałowe, istnieje możliwość używać zarówno w trakcie jakichś bardziej duże imprezy, jak również w trakcie kameralnych spotkań, by nadać im pewnej dozy szarmanckości oraz tchnienia dawnych czasów. Tego typu maski kosztują nawet kilka złotówek, a więc z pewnością znajdziesz jakąś rzecz dla siebie!


hiszpania - miasteczko
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co zaś dotyczy Halloween, to maski na Halloween bywają w porównaniu do masek karnawałowych (które bywają kwintesencją smaczku i pewnej dozy tajemnicy), odzwierciedleniem lęków. Maski na Halloween bywają zazwyczaj straszne - są to twarzyczki bestii lub wiedźm, jednak tez odzwierciedlają często postacie, które są z filmowych horrorów, typu: Freddy Krueger z Uliczki Wiązów, filmiku Krzyk czy szalonego Jasona. Maseczki te bywają częścią całego stroju, którego uzupełniają ciuszki konkretnego stworka albo postaci - dodatkowe informacje. Kwoty takich ubrań wychodzą nawet za mniej aniżeli 50 złotówek, jeśli dobrze po szukasz!


Kolejne teksty

Planowanie wakacji – czemu wynajem najlepszego noclegu jest dzisiaj tak istotny?

noclegi
Napisał: TravelingOtter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W Polsce obecnych jest wiele interesujących miejsc, chociaż jej walory turystyczne nie zawsze są doceniane. Tymczasem, wystarczy prawidłowo zaplanować wakacje, a można przeżyć najlepszy w życiu wyjazd, ponieważ w Polsce jest dużo fascynujących miejsc. Ogromne znaczenie w czasie organizowania wyjazdów mają wygodne noclegi. Jak w takim razie je wynajmować? Jakie kwestie powinny być brane pod uwagę?


Nie zwlekaj i zamów strój dla swojego dzieciaka na Halloween, albo dla samego siebie maseczkę karnawałową już teraz, a z całą pewnością nie pożałujesz decyzji!
19/05/18, 07:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.