Gry planszowe - doskonały sposób na zabawny wieczór z najbliższymi

W czasie możemy zaobserwować swoisty renesans jeśli chodzi o zainteresowanie grami planszowymi. Do łaski powróciły te klasyczne, znane nam choćby z czasów wczesnej młodości lecz również te kompletnie nowe.


praca
Napisał: Mermaid Properties Sp. z o.o.


Możliwości wyboru są naprawdę spore i wszyscy mają szansę aby znaleźć coś dla siebie, zarówno pod kątem własnych preferencji jak i danej tematyki.


Zarówno na Facebooku tak jak i w pozostałych miejscach w Internecie pojawiają się zorganizowane zespoły entuzjastów tego typu gier jak choćby Prawo dżungli. Gracze wymieniają się spostrzeżeniami i chwalą się własnymi osiągnięciami oraz umawiają się na sesje z grami. Ogromną zaletą planszówek jest na pewno ich wymiar społeczny - zazwyczaj przy jednej planszy pojawia się parę osób. Jest to zupełnie odmienny model niż równie popularne gry komputerowe, które oczywiście skupiają spore rzesze entuzjastów, jednak nie ma tutaj fizycznej, bezpośredniej interakcji. Poza tym, przeróżne gry planszowe rozwijają wyobraźnię, zwłaszcza u najmłodszych graczy.


Kolejne teksty

Perspektywa jutra – ale nie do końca wiadomo jak daleka

kino domowe
Napisał: stephen bowler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś jest fanem filmowej trylogii Mad Max to na pewno gra borderlands przypadnie mu do gustu. Zresztą tak jak każdej osobie, która uwielbia wyzwania. Tutaj bohaterów jest czterech, jednym z nich zostajemy my, gramy by wygrać z wrogami. Na planecie, gdzie ludzie muszą walczyć z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie podsuwają nam zadania, które mają chronić ich przed szalonymi i groźnymi bestiami. Mamy do wyboru do walki różnego typu broń. Jednak najlepsze jest dla wielu graczy to, że w ciągu gry, razem z następnymi etapami zyskujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie jest nam łatwiej walczyć z bestiami.


samochody


Planszówki stały się bardzo fajnym pomysłem na zagospodarowanie wieczoru ze znajomymi. Jest to również wspaniały sposób na zacieśnianie relacji rodzinnych.

Czy zainteresował Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to idź dalej fototapety na ścianę i przeczytaj tam kolejne zajmujące wątki. Nie zwlekaj!

Idealnym przykładem jest chociażby Patchwork gra, jaka jest przeznaczona dla dwóch graczy. Jeżeli chcemy natomiast pobawić się w odrobinę większym gronie przy wyjątkowo interesującej grze, to Colt express będzie trafionym wyborem.


Planszówka ta polega na skolekcjonowaniu jak największego łupu z obrabowanego pociągu i jest w stanie w niej uczestniczyć nawet do sześciu osób. Wciąż jedną z wyjątkowo popularnych gier są jednak Scrabble, jakie zdobyły serca ogromnej rzeszy ludzi na całym świecie.
19/09/21, 07:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.