Gry planszowe - doskonały sposób na zabawny wieczór z najbliższymi

W czasie możemy zaobserwować swoisty renesans jeśli chodzi o zainteresowanie grami planszowymi. Do łaski powróciły te klasyczne, znane nam choćby z czasów wczesnej młodości lecz również te kompletnie nowe.


praca
Napisał: Mermaid Properties Sp. z o.o.


Możliwości wyboru są naprawdę spore i wszyscy mają szansę aby znaleźć coś dla siebie, zarówno pod kątem własnych preferencji jak i danej tematyki.


Kolejne teksty

Czemu warto inwestować w pokaz iluzji na imprezie? Czemu to odpowiedni wybór na każde wydarzenie?

morze
Napisał: Federica Di Fiore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co określony czas ma miejsce określone wydarzenie, jakie najlepiej uczcić jak najlepiej potrafimy. Gdy zbliżają się imieniny czy tego typu podobne wydarzenie, to chcemy je jak najlepiej zaplanować, ażeby impreza była udana.


Zarówno na Facebooku tak jak i w pozostałych miejscach w Internecie pojawiają się zorganizowane zespoły entuzjastów tego typu gier jak choćby Prawo dżungli. Gracze wymieniają się spostrzeżeniami i chwalą się własnymi osiągnięciami oraz umawiają się na sesje z grami. Ogromną zaletą planszówek jest na pewno ich wymiar społeczny - zazwyczaj przy jednej planszy pojawia się parę osób. Jest to zupełnie odmienny model niż równie popularne gry komputerowe, które oczywiście skupiają spore rzesze entuzjastów, jednak nie ma tutaj fizycznej, bezpośredniej interakcji. Poza tym, przeróżne gry planszowe rozwijają wyobraźnię, zwłaszcza u najmłodszych graczy.


samochody


Planszówki stały się bardzo fajnym pomysłem na zagospodarowanie wieczoru ze znajomymi. Jest to również wspaniały sposób na zacieśnianie relacji rodzinnych. Idealnym przykładem jest chociażby Patchwork gra, jaka jest przeznaczona dla dwóch graczy. Jeżeli chcemy natomiast pobawić się w odrobinę większym gronie przy wyjątkowo interesującej grze, to Colt express będzie trafionym wyborem.


Planszówka ta polega na skolekcjonowaniu jak największego łupu z obrabowanego pociągu i jest w stanie w niej uczestniczyć nawet do sześciu osób. Wciąż jedną z wyjątkowo popularnych gier są jednak Scrabble, jakie zdobyły serca ogromnej rzeszy ludzi na całym świecie.
18/01/18, 11:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.