Kilka słów o tym, jak najlepiej wybierać prezenty dla najbliższych, żeby faktycznie one sprawiały radość.

Niewiele jest osób które nie przepadają za dostawaniem upominków, ale poza tym ich dawanie również może być całkiem przyjemne. Szczególnie jeśli będzie to upominek dla kogoś bliskiego, z kim łączą nas szczególne więzi. Jednak lubić wręczać prezenty to jedno, za to znalezienie takiego, który faktycznie się spodoba i sprawi dużo radości, to całkowicie inna sprawa.
bukiet w słoiku
Napisał: ProFlowers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Przede wszystkimszukając prezentu należy unikać oklepanych, zwykłych rozwiązań takich jak krawat albo skarpetki. Oczywiście raz coś takiego można podarować, lecz jeżeli zacznie się to powtarzać co roku, to już takie miłe i przyjemne nie będzie. Dużo lepsze będzie poświęcenie chwili czasu na to, aby przemyśleć dokładnie, co bliska osoba chciałaby otrzymać, lub co sprawiłoby jej rzeczywistą przyjemność. Dobrym pomysłem może na przykład być pójście w kierunku zainteresowań, jakie ktoś ma, bo takie upominki zawsze będą mile widziane. Postawić również można na coś nietypowego i oryginalnego, a jeszcze lepiej, jeśli upominkiem będzie jakaś wymarzona przez kogoś rzecz.

W wielu przypadkach bardzo dużym problemem podczas wyboru stanowił będzie prezent dla mamy Pewnie wynika to z faktu, że mamy przeważnie mają wszystko i nic im nie potrzeba, lecz z reguły to będzie mówione jedynie na pokaz.


prezent
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
.
Każda z mam będzie pewnie miała jakieś własne pragnienia i marzenia, a w niejednym przypadku podarowanie nietypowego drobiazgu może ją ogromnie uradować i dać sporo zadowolenia i radości. Nie należy przy tym wysłuchiwać stwierdzeń, że coś jest stratą pieniędzy, ale jak się wymyśli coś ciekawego, to należy to po prostu zakupić i wręczyć. Nieco inaczej jest, jeśli wybierany będzie prezent dla żony. Dobry mąż (psycholog małżeński wrocław) doskonale powinien znać swoją małżonkę i wiedzieć, czym ją będzie mógł zaskoczyć. A zaskoczyć może wieloma upominkami, bardzo dobrze sprawdzać się w tej roli będzie przykładowo perfumy albo biżuteria. Można także pomyśleć o jakimś wypoczynku - wykupienie pobytu w SPA dla odprężenia ducha i ciała na pewno sprawi, że żona się ogromnie uraduje z tego typu prezentu.
20/12/09, 09:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.