Znakomity pomysł na wakacyjną historię na np. znaczniejszych jeziorach

wczasy nad jeziorem to wspaniały sposób na spędzenie paru letnich tygodni. W czasie takiego urlopu możemy zwyczajnie opalać się na piasku, bądź szukać bardziej aktywnych atrakcji.
Jeśli preferujemy akurat tego typu formę spędzania czasu, możemy skorzystać z jakiejś wypożyczalni i wynająć na przykładowo kilka godzin skuter wodny, łódkę lub nawet pewien jacht.


wynajem jachtów
Napisał: Graeme Churchard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Należy tutaj zaznaczyć, że do wynajęcia (zwłaszcza tych większych) jednostek pływających, należy mieć ważny patent przykładowo żeglarza motorowodnego. Tak jak prawo jazdy posiada swoje kategorie, tak i patent może tyczyć się różnorodnych jednostek pływających. A istnieją jachty żaglowe, z silnikiem spalinowym czy też z połączeniem takich obu napędów. Opłata za wynajem jachtu waha się wokół kwoty 50-100 zł za dobę, lecz to zależy m.in. od jego wielkości, napędu czy też wyposażenia jachtu. Naturalnie każdy z nich musi posiadać swój osprzęt (elektryczna winda kotwiczna) i swoje wyposażenie standardowe. W tym kapoki, liny cumownicze, kotwicę czy też trap.


Jeśli zdecydujemy się na wynajem jachtów, to musimy skontaktować się z oferującą taką usługę firmą oraz stosownie wcześniej omówić wszystkie detale. Niemalże we wszystkich wypożyczalniach jest aktualna rezerwacja jachtów oraz terminów ich wypożyczenia.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.