Z czego wszyscy ludzie lubią się śmiać i czy też humor rysunkowy to dobry sposób na miłe spędzenie wieczoru?

Znamy wszyscy grafiki w prasie, które pokazują jakieś zabawne sytuacje. I akurat takowe śmieszne grafiki można by wyszukać w każdej gazetce.
Mamy w naszym kraju wiele rysowników, którzy z chęcią pokazują na swoich rysunkach przykładowo sytuację polityczną w kraju.


humor rysunkowy
Napisał: Mad House Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Żyjemy niestety w dniach, gdy sytuacja na arenie politycznej przekształca się niezwykle prędko. Wszakże nie można brać wszelkiego na serio, czasem należy się także nieco pośmiać. I właśnie do tego służy nam humor rysunkowy. Każda osoba, jaka spędza w Internecie parę godzin, zapewne zobaczyła dużo śmiesznych grafik różnorodnych rodzimych rysowników. Najwięcej zabawnych obrazków tyczy się właśnie sceny politycznej, ale zdarzają się także śmieszne grafiki z życia małżeńskiego bądź nierozgarnięcia bLondynek.


W dzisiejszych dniach darmo szukać gazety, w jakiej specjaliści od rysunku nie umiejscowiliby pewnej zabawnej grafiki. Czasami możemy spotkać tak bardzo bezsensowne sytuacje, że grzechem byłoby nie udokumentować ich i nie namalować czegoś śmiesznego. Takowy humor rysunkowy to doskonała atrakcja i dla sympatyków standardowych gazet i dla sympatyków satyrycznych stron w sieci. W Polsce najbardziej znanymi rysownikami satyrycznymi okazują się być np. Szczepan Sadurski i Andrzej Mleczko. Ten pierwszy posiada wręcz swoją witrynę internetową, na jakiej można zobaczyć niezwykle dużo jego zabawnych rysunków z różnych zakresów.
Pamiętajmy, iż nie warto brać wszelkiego na serio, czasami razem z kolegami należy się także nieco pośmiać. Bo co by było gdyby rodzimy świat stał się takowy poważny.
18/01/17, 14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.