Jakiego rodzaju niezwyczajne atrakcje wybrać na ślub?

Wybranie odpowiedniej sali, sukienki bądź dekoracji to łatwizna jeśli dysponuje się elastycznym budżetem ślubnym. Nawet jeżeli kategoryzujesz się do gremia tychże „elastycznych” panów młodych to i tak zapytanie: jakie atrakcje weselne wybrać? – może przyprawić cię o ból głowy.
Gazeta Wyborcza


Bukowina Tatrzańska, Tatry
Napisał: Brandon Atkinson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Czemu? Bowiem jest ich zbyt wiele. Wystarczy wpisać w przeglądarkę wyrażenie: atrakcje ślubne i dostrzega się 620 tysięcy stron! Wybranie najciekawszych propozycji z tak ogromnej liczby jest bardzo żmudnym zadaniem. Wypuszczenie baniek mydlanych jest to jedna ze wspaniałych atrakcji ślubnych, tworzących niesamowitą a także niepowtarzalną aurę chwili, w jakiej będziecie już po ślubie. Takowe wyjście z kościoła świetnie przedstawia się na fotografiach. Agregat wypuszczający mydlane bańki poradzi sobie z misją odpowiedniej aniżeli zaangażowani do tej roli goście weselni zaopatrzeni w dziecięcy zestaw do dmuchania baniek mydlanych kupiony w kiosku. Doskonałym pomysłem będzie także iluzjonista który wypuści śnieżnobiałe gołębie z zaczarowanego kapelusza. Bielutkie gołębie symbolizują uczucie. Para wypuszczająca 2 białe gołębie to scenka znana z romantycznych kinematografii. Ostatnio ten obyczaj jest dość rzadko praktykowany podczas ślubów, ale w dalszym ciągu napotykamy pary, które decydują się na taką atrakcję.
Mydlane bańki, gołębie bądź motylki wypuszczane na ślubie, a tak właściwie po nim same w sobie są idealną atrakcją dla maluchów. O najmłodszych weselnikach nie powinniśmy zapominać. Nie pozwólcie by termin "nuda" wiązał się potem maluchom z Waszym ślubem.
19/04/05, 07:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.