Barman oraz drink bar na weselu - rzecz gustu, czy też postęp mijającego czasu?

Zadaniem barmana, jak każdy dobrze wie, jest umiejętne przygotowanie drinków, choć jak każdy w tego rodzaju zawodzie, posiada również spore ilości empatii i niewiarygodnie dobry słuch, dzięki któremu dobrze wie, co dokładnie dzieje się naokoło.


bar na wesele
Napisał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu


Wynajęcie barmana na wesele razem z tak nazywanym "drink barem" to zazwyczaj rzecz gustu oraz osobistych preferencji. Jedni spośród nas samych preferują tradycyjne wesela, gdzie pije się wódkę oraz gra zespół na żywo. Inni zaś idą wraz z postępującym czasem, wynajmując na wesele DJ i napomknięty wyżej bar - (więcej na stronie) -, razem z obsługującym go barmanem.


Wbrew wszelkim pozorom posiadanie prawdziwego drink baru na uroczystości weselnej nie jest tak rozpowszechnione, chociaż coraz to większa liczba osób decyduje się na wynajęcie barmana wraz z jego "ekwipunkiem" na ta dokładną uroczystość. Jak widać po naszym pisanym dzisiaj wstępie, bar na wesele jest to kwestia dość sporna, szczególnie pośród wielbicieli tradycji. Na dodatek, dość często jest również i tak, iż wynajęcie barmana bywa dość drogie - jest to jednak jak zazwyczaj zależne od tego, jakie konkretne zadanie jest przeznaczone dla niego, a także z jakiego konkretnego regionu pochodzimy, gdyż jak dobrze wiemy, przeróżne miasta, to przeróżne stawki za daną usługę.


Kolejne teksty

Warto odwiedzić Bolestraszyce!

villa bolestraszyce
Napisał: Richard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bolestraszyce to niewielka wieś położona niedaleko Przemyśla.Z uwagi na malowniczą lokalizację jest znakomitą destynacją dla turystów. Również znajdujące się w niej arboretum stanowi częsty cel wypraw miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach będzie świetnym rozwiązaniem także dla osób chcących zwiedzać okoliczne miejscowości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.