Polonia w Wielkiej Brytanii

Odnalezienie wytęsknionej osoby jest współcześnie znacznie prostsze, niż kiedyś. W dobie internetu można poznać wysoce najróżniejsze osoby z najróżniejszych zakątków świata. Wysoce łatwiej jest znaleźć ludzie w podobnym wieku albo o podobnych zainteresowaniach albo planach na przyszłość. Dotyczy do również polskich emigrantów, którzy mogą czuć się nieznacznie zagubieni w innych krajach.

it
Napisał: Aitor Calero
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku jednak Polacy, z powodu wysoce powszechnej migracji, tworzą czasami własne społeczności w zamiaru pomagania sobie wzajemnie, i zachodzi to również w internecie. Już teraz można korzystać ze znakomitego portalu randkowego jak Polishhearts.co.uk, aby dowiedzieć się interesującą osobę ze wspólnego kręgu kulturowego na parę miłych spotkań, a może nawet na całe życie.

Takich stron jest z oczywistych względów wiele, ale niewiele jest takich, jakie skupiają się wokół polskich społeczności w Wielkiej Brytanii – na szczęście też owe oferty pojawiają się w sieci, także w Bradford.

Bradford to metropolia położona w zachodnim hrabstwie Yorkshire, do której przeniosły się aż dwie fale polskiej emigracji – również współczesnej. Dlatego znacznie łatwiej jest tam odnaleźć polskie społeczności, niż w pewnych innych miejscowościach w Zjednoczonym Królestwie. Spotkania Polonii brytyjskiej to godne zaufania miejsce, w jakim można poznać najróżniejsze typy osób, jakie są specjalnie ciekawe na randkach – wśród kobiet są to zarówno niezależne i nowoczesne Polki, jak i domatorki, spośród mężczyzn – opiekuńczy domatorzy, niezależni biznesmeni, albo pociągające artystyczne dusze.


Kolejne teksty

Jakie akcesoria chce posiadać fan filmów

figurka z filmu
Napisał: Gobi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy fan znacznych dziełek filmowych czasem marzy na przykład o gadżetach z ulubioną postacią. Mogą to być figurki bohaterów wielkich filmów science-fiction czy też doskonałych współczesnych seriali. Opcje są tutaj naprawdę prawie nieograniczone. Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy maniak kina bez względu na dana płeć, bądź wiek, marzy nieraz o nabyciu czegoś takiego, jak na przykład plakaty filmowe Te na przestrzeni lat okazywały się szeroko różne, wykonane w inny sposób, zgodnie z regułami poszczególnych dla czasu ich powstawania stylów estetycznych. Są one zazwyczaj prosto dostępne a, także dosyć tanie ( ta ostatnia sprawa jednak okazuje się zależną od wielkości konkretnego plakatu).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.