Czym jest parkour oraz co mogłoby być doskonałą alternatywą dla zwykłych zajęć w-f?

Jeśli sądzisz, że Twoje dziecko na zajęciach w-f bardzo się nudzi, gdyż te zajęcia są w każdym wypadku jednakowe, to mógłbyś pójść do nauczyciela i pokazać mu coś, co z pewnością spodoba się niejednemu dziecku.
produkt


Przecież każdy smyk lubi czasami sobie poskakać, prawda?


dziecka
Napisał: PIAP


Czy wiesz, że aktualnie bardzo popularne są miejsca, w których zainstalowane są różnorodnych wielkości trampoliny? Poza tym można na szczególnie przyszykowanej hali uprawiać tego typu dyscypliny sportowe jak parkour czy też zwyczajnie zaaranżować w tamtym miejscu imprezę urodzinową dla swojego dzieciaka. Naturalnie spółka gwarantuje cały catering, łącznie z talerzami i sztućcami. Jeżeli interesuje Cię szeroko pojęty jumping Szczecin to miasto, w którym znajdziesz profesjonalny park trampolin. To znakomity pomysł szczególnie dla dzieciaków, jakie są trochę nadpobudliwe. Mają tu okazję w niezwykle pewny dla siebie sposób wyładować swą energię świetnie się przy tym bawiąc.


Jeżeli natomiast Ty sam chciałbyś spróbować swoich sił w tak wyczynowym uprawianiu sportu jakim jest parkour, to w tego typu parku mógłbyś wykonywać to legalnie i bezpiecznie. Sport taki polega na jak najszybszym przemieszczeniu się z punktu A do punktu B przy użyciu wszelkich możliwości (ścian czy też poręczy). Jest to niezwykle spektakularna, lecz także niebezpieczna dyscyplina. Jednak za pomocą będących w parku nauczycieli, prędko poznasz podstawy tego sportu.
Dowiesz się między innymi, czym jest sztuka upadku. Przy uprawianiu takiego sportu jest to bardzo istotne. Wtedy minimalizujesz zagrożenie doświadczenia poważnej kontuzji.
17/12/04, 11:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.