Już dzisiaj wybierzcie planszówki dla własnych dzieci, a być może w ręce wpadnie Wam także gra dla Was?

Wielu dorosłym zdaje się, iż dzieciaki spędzają cały czas przed ekranem komputera, albowiem jest to ich kluczowe zainteresowanie.
sukienka
Na podstawie danych z: http://sklep.maximussukienki.pl/


Na nieszczęście prawda jest taka, iż nie mają oni co zrobić i korzystają z notebooka, jako że błyskawicznie się nudzą. Jeśli pragnąłbyś odciągnąć własne dzieci od wyświetlacza to prawdopodobnie wyśmienitym rozwiązaniem byłoby kupienie im gier planszowych?


W tym momencie planszówki doświadczają tak zwaną „drugą młodość”. Mnóstwo osób nie wierzyło, że ten dzień może nadejść, albowiem w pewnym momencie wszyscy zachwycili się grami komputerowymi, a tradycyjne gry wylądowały w śmietniku. W obecnych czasach na rynku jest dużo pozycji, zatem niewątpliwie uda Ci się wybrać coś dla swoich pociech. Rekomendowanych jest przez nas naprawdę wiele z nich, jednak dzisiaj przedstawimy Ci 3, jakie powinien mieć w zasadzie każdy maniak gier planszowych. Pierwsza z nich jest Super Farmer, jaka tak w zasadzie zaistniała w roku 1943 w Polsce. Jest to banalna gra, jaka zachwyci jednocześnie dzieci i dorosłych. W ostatnich latach została wydana jej 2 edycja, więc nawet jeżeli macie w domu starą to trzeba byłoby się wyposażyć także w tą. Kolejna warta rekomendacji jest Abalone gra, jaka jest fenomenalna dla 2 graczy.
Zasady także są bezproblemowe, więc już kilkulatek bezproblemowo da sobie radę.


Jeżeli jesteś „starym wyjadaczem” planszówek to bez wątpliwości oczarować Cię może Wojna o Pierścień, jaka bazuje na świecie wykreowanym przez Tolkiena.
17/12/05, 13:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.