Już dzisiaj wybierzcie planszówki dla własnych dzieci, a być może w ręce wpadnie Wam także gra dla Was?

Wielu dorosłym zdaje się, iż dzieciaki spędzają cały czas przed ekranem komputera, albowiem jest to ich kluczowe zainteresowanie.


sukienka
Na podstawie danych z: http://sklep.maximussukienki.pl/


Na nieszczęście prawda jest taka, iż nie mają oni co zrobić i korzystają z notebooka, jako że błyskawicznie się nudzą. Jeśli pragnąłbyś odciągnąć własne dzieci od wyświetlacza to prawdopodobnie wyśmienitym rozwiązaniem byłoby kupienie im gier planszowych?


W tym momencie planszówki doświadczają tak zwaną „drugą młodość”. Mnóstwo osób nie wierzyło, że ten dzień może nadejść, albowiem w pewnym momencie wszyscy zachwycili się grami komputerowymi, a tradycyjne gry wylądowały w śmietniku. W obecnych czasach na rynku jest dużo pozycji, zatem niewątpliwie uda Ci się wybrać coś dla swoich pociech. Rekomendowanych jest przez nas naprawdę wiele z nich, jednak dzisiaj przedstawimy Ci 3, jakie powinien mieć w zasadzie każdy maniak gier planszowych. Pierwsza z nich jest Super Farmer, jaka tak w zasadzie zaistniała w roku 1943 w Polsce. Jest to banalna gra, jaka zachwyci jednocześnie dzieci i dorosłych. W ostatnich latach została wydana jej 2 edycja, więc nawet jeżeli macie w domu starą to trzeba byłoby się wyposażyć także w tą.

Przydałyby Ci się istotne informacje na wyłuszczony tutaj temat? Nie ma problemu - musisz kliknąć w ten link i pod nim wyszukasz masę interesujących detali.

Kolejna warta rekomendacji jest Abalone gra, jaka jest fenomenalna dla 2 graczy.


Kolejne teksty

Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit - sprawdź sam!

samochody
Posiadasz już upominki dla swoich krewnych czy jeszcze poszukujesz czegoś szalonego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? Jeżeli nie masz bladego mniemania na co postawić w tym roku to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że planszówka to trafna zabawa nie tylko dla dzieci, lecz głównie dla dorosłych.


Święta Bożego Narodzenia to dobry moment, by podarować grę planszową bliskiej nam osobie.


Zasady także są bezproblemowe, więc już kilkulatek bezproblemowo da sobie radę.


Jeżeli jesteś „starym wyjadaczem” planszówek to bez wątpliwości oczarować Cię może Wojna o Pierścień, jaka bazuje na świecie wykreowanym przez Tolkiena.
19/04/29, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.