Imprezy integracyjne w firmach i nie jedynie - a więc, w jaki sposób zapełnić sobie czas miłą zabawą wraz z całą rodziną

Zazwyczaj słysząc tylko słowa "impreza firmowa" widzimy zaraz stadka pracowników biurowych, którzy bawią się lepiej albo gorzej w swoim własnym gronie na jakiejś dyskotece lub przyjęciu. Tymczasem te konkretne imprezy można także przezwać trochę inaczej i w ogóle nie są zmuszone one obejmować jedynie pracowników ściśniętych w niedużych przestrzeniach.


opona samochodowa
Napisał: William Huggins
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


O czym dokładnie tu mowa? Oczywiście o imprezach integracyjnych!


Kolejne teksty

Gry planszowe - doskonały sposób na zabawny wieczór z najbliższymi

praca
Napisał: Mermaid Properties Sp. z o.o.
W czasie mamy możliwość zaobserwować swoisty renesans jeśli chodzi o popularność planszówek. Do łaski powróciły te tradycyjne, znane nam chociażby z dzieciństwa lecz również te całkowicie nowe.


Jak to się często okazuje stworzenie dość przyjemnej atmosfery w miejscu pracy wcale nie bywa taką łatwą sprawą. ludzie często oceniają innych jeszcze zanim ich w ogóle poznają, często bywa też, że za wejściem danego pracownika do przedsiębiorstwa "ciągnie się smród" co sprawia, że na jego temat od razu tworzą się plotki, jeszcze zanim to nawet pojawi się on w przedsiębiorstwie. Takich niedomówień istnieje niewiarygodnie dużo i bardzo często ludzie nie lubią się jeszcze zanim choćby z sobą porozmawiają. Dlatego bardzo wielu właścicieli firm, choć nie jedynie decyduje się zazwyczaj raz/dwa razy do roku tworzyć tak zwane imprezy integracyjne, które to posiadają na celu zjednać pracowników, chociaż nie tylko, albowiem sporo takiego rodzaju imprez jest również po otwieranych na ich najbliższą rodzinę. Takie imprezy z najbliższymi dość często są organizowane w plenerze, przybierając postać choćby pikników - takiego typu wspólne spędzanie czasu na firmowych imprezach niewiarygodnie często owocuje bardzo przyjaznymi stosunkami pomiędzy ludźmi, którzy w firmie dość często nawet i nie potrafili sobie powiedzieć "dzień dobry".


Na dodatek taki wspólny wypad wraz z rodziną pozwala również powiększyć więź pomiędzy nimi samymi, dzięki czemu nie tylko w samej firmie ale również we własnym domu, jest lepiej.
17/12/05, 14:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.