Sposób na nudę – wirtualna rozrywka

Technologia całkowicie zdeterminowała naszą codzienność – niemal każdego dnia obserwujemy wyjście na rynek nowości technologicznej, która w szybkim tempie zyskuje coraz większe ilości fanów. Jest obecna w niemal każdym aspekcie naszego życia – jej obecność ułatwia nam realizację mnóstwa czynności – obecnie trudno sobie wyobrazić jak mogliśmy żyć jeszcze jakiś czas temu bez takich akcesoriów jak smart fony czy tablety.


Jeśli technologia jest tak powszechna – nikogo nie dziwi jej obecność jeśli bierzemy pod uwagę metody na zabawę – fani gier komputerowych na pewno wiedzą o czym mowa – sprawdzają każdego dnia wiadomości, bowiem non stop wychodzą ulepszone gry, w dodatku cały czas pojawiają się dodatki do gier, które są całkiem dobrym uzupełnieniem - szczególnie jeżeli grę sie już przeszło.
Jakie więc gry są aktualnie na szczycie listy gier najczęściej nabywanych? Dla tych, którzy lubią walczyć, ale naturalnie, w tym wirtualnym świecie, dobrym wyborem może być tekken ps2 - jest to zapewne przedstawiciel jednej z bardziej znanych serii bijatyk, gracze nie winni być zawiedzeni.


Pozostając w temacie dotyczącym gier PS, dobrym wyborem winna się okazać gra top spin 4 ps 3, szczególnie dla tych osób, którzy kochają sport – bowiem są to tenisowe zawody odbywające się na międzynarodowych kortach. Należy zaznaczyć, że mamy możliwość wcielić się w jednego z najlepszych zawodników o międzynarodowej sławie - the sims.


top spin 4 ps3
Napisał: Aga Cudak
Na podstawie danych z: abcslubu.pl


Jeżeli preferujemy się ścigać – strzałem w dziesiątkę okaże się test drive unlimited, czyli gra wyścigowa, która wymaga zwinności i na pewno zapewni nam wiele emocji - zerknij.


dron
Napisał: Dansk Drone Kompagni ApS
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejną grą są Simsy – znane z pewnością przez większą część nas – w bardzo szybkim tempie osiągnęły wielką sławę i stały się bestsellerem.
Dla tych, którzy w sismy już jakiś czas grają, na pewno użyteczny okaże się program, który ułatwi im wyszukiwanie potrzebnych kodów, które ułatwią im funkcjonowanie w wirtualnym świecie. Do takiego typu programów zaliczy się the sims 3 keygen, gdzie odnajdziemy wszystkie potrzebne nam kody do tej części simsów.
19/04/26, 18:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.