W jaki sposób poszukuje się uczucia przez internet. Lektura obligatoryjna dla wszystkich singli

Kobiety są o wiele bardziej narażone na niebezpieczne sytuacje, które są wynikiem kontaktów z płcią przeciwną. A romans z mężczyzną zapoznanym przez internet z pewnością do całkiem bezpiecznych nie przynależy, przynajmniej na samym początku tworzenia się związku. Przesądzającym momentem stają się przecież pierwsze pogaduszki, na które należy umawiać się w tłumnych miejscach publicznych. Niektórzy doradzają nawet, aby dwudziestolatka udawała się na takie rendez-vous z dobrą kumpelą, która po kilku momentach szybko się ulotni.
miłość
Napisał: Pink Sherbet Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zanim jeszcze dojdzie do randki, trzeba poznać w internecie najlepszą osobę, a to nie jest ani nietrudne, ani błyskawiczne do wykonania zadanie. Kobiety niezamężne i nieżonaci mężczyźni to dzisiejsi single. W żadnym razie stare panny albo starzy kawalerowie. Ta zmiana nazwy świetnie wpisuje się w XXI-wieczną rzeczywistość, kiedy wiele rzeczy nazywa się bardziej asekuracyjnie - dom spokojnej starości zamiast dom starców. Rzeczeni single pozostają najczęściej osobami zaradnymi, które tylko na pozór wydają się być szczęśliwe.

Jednak tak naprawdę tęsknią za ukochaną osobą i kiedy pozostałe sposoby nie sprawdzą się, szukają uczucia w internecie. Na sam początek należy wybrać odpowiedni portal internetowy i dokładnie zapoznać się z opisami zamieszczonymi na poszczególnych witrynach - można przypadkowo trafić na takiego rodzaju miejsca w internecie, gdzie liczy się seks, a nie niekłamane uczucia. Jeśli szukasz czegoś innego zobacz tu: .

Kolejne teksty

Perspektywa jutra – ale nie do końca wiadomo jak daleka

kino domowe
Napisał: stephen bowler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś jest fanem filmowej serii Mad Max to na sto procent gra borderlands przypadnie mu do gustu. Zresztą tak jak każdej osobie, która uwielbia wyzwania. Tu bohaterów jest czterech, jednym z nich zostajemy my, musimy wygrać z wrogami. Na planecie, gdzie ludzie muszą walczyć z dzikimi bestiami. To właśnie ludzie dają nam zadania, które pomagają chronić ich przed nieobliczalnymi bestiami. Możemy wybrać do walki różnego typu broń. A najlepsze jest chyba to, że w ciągu gry, razem z kolejnymi etapami otrzymujemy kolejne umiejętności, a co za tym idzie lepiej nam walczyć z potworami.


Naprawdę solidne portale tuż po założeniu profilu udostępniają singlom testy osobowości, dzięki którym osoby niepozostające w związku będą poznawać tylko tych partnerów, którzy rzeczywiście do nich pasują. A to znacznie skraca czas przeznaczony na znalezienie tej drugiej połówki i redukuje ryzyko rozczarowań w przyszłości. Tak mężczyźni, jak i panie są także proszeni o załadowanie swoich fotografii na stworzonym profilu - o wiele przyjemniej jest nawiązać rozmowę z osobą, której sylwetka jest znana.

miłość
Napisał: Daniel Timm
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Single to naprawdę zdeterminowani ludzie. Jeżeli już zdecydują się szukać miłości przez internet i w istocie zależy im na wartościowym partnerze, to szybko nie odpuszczą. Stwierdzą, że porażki, tak jak sukcesy, bywają normalną częścią życia. Jeśli chcielibyśmy dać im tylko jedną radę, to ostrzeglibyśmy ich, aby rozmowy przez internet zbytnio się nie przedłużały w czasie, bo tylko osobiste spotkanie może zadecydować o tym, czy dana znajomość będzie podtrzymywana w przyszłości.
19/04/14, 01:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.