Jak w dobie łatwego dostępu do internetu nagrać niebanalny film reklamowy?

Świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się kręceniem tego typu filmów przy pomocy dronów. Filmowanie z lotu ptaka niesie za sobą możliwość przedstawienia Państwa obiektu z innej niż zwykle perspektywy. Z tego typu rozwiązania korzystają najczęściej hotele, ośrodki wypoczynkowe, dwory, czy chociażby obiekty szkoleniowo-konferencyjne.
z góry
Napisał: Wonderlane
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach filmowanie filmowanie wesel z lotu ptaka nie jest niczym niezwykłym. Dziś mamy wiele firm, które mają profesjonalny sprzęt, którym umieją się posługiwać. Można je wynająć i poprosić o sfilmowanie z lotu ptaka czy to jakiegoś zdarzenia, czy jakiegoś terenu. Na pewno wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć jakiś filmik w Internecie właśnie nakręcony z lotu ptaka i wszyscy, którzy mieli okazję coś takiego zobaczyć są pod zachwyceni.

Godny zainteresowania wpis, czyż nie? Jeśli tak myślisz, to oprócz tego zobacz treść w serwisie (http://www.midas-przewozy.pl), którą też zapewne uznasz za wartościową.Zdjęcia z powietrza pozwalają na przedstawienie okolicy - co niewątpliwie stanowi idealne tło dla prezentacji- . Rodzi ono oprócz tego ciekawość oglądającego, ze względu na formę przekazu naturalnie dla człowieka niedostępną.

Od dawna już kręci się filmy spadochroniarskie czy z lotów paralotnią, ale kręcenie filmów z powietrza przez specjalne urządzenia z zamontowaną kamerą to totalnie inna jakość obrazu. Rzadko zwracamy uwagę w filmach na dużym ekranie, że któreś ujęcie musiało być kręcone z wysokości. Nie myślimy o częściach składowych filmu, ale to one dają możliwość na to, żeby efekt końcowy był poruszający lub szokował. Dobrze, więc myśleć o ludziach, którzy robią coś takiego. Bo bez ich profesjonalizmu nie byłoby tak cudownych filmów tworzonych z lotu ptaka.


Kolejne teksty

Jakim sposobem znaleźć odpowiednią kamerę sportową?

człowiek na windsurfingu
Napisał: oatsy40
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zwykła kamera cyfrowa naturalnie nie okaże się zbyt dobra do uwieczniania sportowych wyczynów. Jeżeli jesteś osoba aktywną i uprawiasz jakiś sport - jeździsz na rowerze, nurkujesz bądź również chodzisz pod górach, to naturalnie musisz mieć właściwą, markową i profesjonalną kamerę sportową.
19/07/16, 08:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.