Jakim sposobem znaleźć odpowiednią kamerę sportową?

Zwykła kamera cyfrowa naturalnie nie okaże się zbyt stosowna do uwieczniania sportowych wyczynów. Jeśli jesteś osoba dynamiczną i uprawiasz jakiś sport - jeździsz na rowerze, nurkujesz czy też spacerujesz pod górach, to naturalnie musisz mieć właściwą, markową i fachową kamerę sportową.

Kamera sportowa to sprzęt proponowany przez mnogość sklepów fotograficznych. Należałoby zastanowić się nad tym, w jaki sposób wybrać odpowiednią kamerę sportową oraz na co zwrócić uwagę w trakcie kupienia.

Kolejne teksty

Wspaniałe imprezy integracyjne odbywające się w dużych miastach

randki
Napisał: Simon_sees
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zorganizowanie atrakcyjnej imprezy integracyjnej nie powinno być trudnym zadaniem, z tego względu, że w dobie naszych czasów mamy do dyspozycji naprawdę niemało możliwości.


Niezwykle ważką kwestią w trakcie zakupienia kamery jest jej obudowa. Winna być wytrzymała i bardzo trwała, szczególnie jeżeli uprawiamy sporty wyczynowe. Musi być także odporna na wstrząsy.

Dodatkowo warto dowiedzieć się czy interesująca nas kamera sportowa jest wodoodporna, szczególnie jeśli uprawiamy sporty wodne, takie jak kajakarstwo lub również nurkowanie (ciąg dalszy tego zagadnienia: http://www.osmiornica.eu/). Kamera powinna być wygodna i komfortowa w obsłudze, powinna posiadać nietrudny dostęp do różnych znaczących przycisków. Kupując kamerę sportową, naturalnie musimy zwrócić także uwagę na typ mocowania i montażu. Bardzo wielką renomą cieszy się aktualnie gimbal do GoPro, jaki jest nadzwyczaj użyteczny i efektywny.

sklep z gimbalem do GoPro
Napisał: Kimon Berlin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Chociaż model mocowania będzie przeważnie zależeć od dyscypliny, którą uprawiamy. Poniektóre typy kamer przypina się do kasku (na przykład w trakcie jazdy na rowerze), inne zaś do gogli (nurkowanie, snowboard itd.). Kamera sportowa winna mieć ogromnie właściwą rozdzielczość, która zagwarantuje wysoką jakość obrazu. Zalecamy wybór kamery Full HD. Pomimo tego, iż cena takiej kamery jest niemała, to możemy być przeświadczeni, iż będziemy nadzwyczaj zadowoleni z rezultatu. Wybierając kamerę sportową, zwróćmy również uwagę na liczbę klatek, obiektyw albo sposobność robienia zdjęć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.