Podróż w nieznane... to jest to!

Ecco Holiday - sprawdzony organizator podróży czarterowych działający na polskim rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu odlotowych wypraw egzotycznych i niezwykłych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w kraju zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych miejscach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe pobytowe wycieczki samolotowe. Wyloty, jakie firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
plaża
Napisał: enjosmith
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Turyści którzy wolą relaksować się w indywidualny sposób, firma daje możliwość wyboru samego przelotu oraz wypożyczenia samochodu już na miejscu. Plusem jest to, że firma jest w stanie wykonać rezerwację w hotelach na całym świecie. Ecco Holiday to na pewno biuro podróży dla wymagających ludzi, którzy oczekują obsługi na jak najwyższym poziomie. Wszyscy pracownicy firmy to wyspecjalizowana załoga, która jest w stanie idealnie wybrać wycieczkę wg twoich potrzeb. Zawsze służą swoją nieocenioną wiedzą w zakresie wyboru jak najlepszej oferty.

Kolejne teksty

Ciekawe produkcje video

kolekcja filmów
Napisał: Global Panorama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dobrze czasem obejrzeć naprawdę dobry western, aby poczuć u siebie klimat dzikiego zachodu, a przy okazji porządnie wypocząć. Kwestia wypoczynku może być aktualnie bowiem nieraz stosunkowo trudna – ciężko wybierać właśnie tego typu formę aktywności, jaka na pewno pozwoli odpocząć. Zazwyczaj preferuje się obecnie formy aktywne, sport bądź również spacer, nie w każdej sytuacji są to jednak najładniejsze opcje. Od czasu do czasu znakomita okazuje się też niezbyt wymagająca, lecz pomagająca się zrelaksować telewizja bądź również choćby naprawdę odpowiedni jak również znany western vhs. Jest tu przecież niewątpliwie w czym wybierać, jako że dużo filmów takiego typu zachowało się oraz zapisało na zawsze w historii x muzy.


Egipt to miejsce z niesamowitymi widokami, które są uważane za jedne z najpiękniejszych na całym świecie. Jeżeli chcesz wyjechać do tego raju na ziemi to szukaj ofert typu: Egipt wczasy
wakacje, wczasy
Wyjątkowy region usytuowany w malowniczym krajobrazie, to jedna z największych atrakcji oferty Ecco Holiday. Na miejscu czeka na ciebie ogrom bombowych rozrywek. Jeżeli chcesz zobaczyć to osobiście, sprawdź: Grecja last minute w biurze Eccoholiday (kliknij tutaj).

Jeśli pragniesz przeżyć w tym roku swoje wakacje naprawdę nietypowo to musisz polecieć właśnie tam. Ten kraj zwyczajnie zachwyci cię swoją kulturą, egzotyką, malowniczymi krajobrazami oraz niebywałymi zabytkami, które zapierają dech w piersi. Korzystaj z szansy i realizuj swoje marzenia.

Ten rejon to po pierwsze śliczne słoneczne miejsca położone na terenach tak bombowych, że nie będziesz chciał wyjeżdżać. Jeżeli jesteś miłośnikiem egzotycznej przyrody, niesamowitych zabytków oraz smacznej kuchni to musisz przyjechaćwłaśnie tutaj. Nie powinieneś zwlekać bo sezon się już zaczął, zatem do dzieła.

Podróż z biurem podróży Ecco Holiday to gwarancja pełnego zadowolenia, świetne przeżycia oraz ogrom atrakcji za naprawdę niewielkie pieniądze. Priorytetowy cel firmy to przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie wszystkich klientów oraz ich chęć skorzystania z usług firmy ponownie. Jeśli zawsze marzyliście o odlotowych wakacjach , a nigdy nie było czasu na ich zaplanowanie to musicie skorzystać z usług tego biura podróży.
18/07/12, 02:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.