Jak wybrać idealną muzykę na eleganckie przyjęcie ślubne?

Dobór najlepszej muzyki na przyjęcie weselne to bardzo ważna kwestia. W ogromnej mierze to właśnie muzyka decyduje o charakterze oraz nastroju naszego wesela. Bardzo istotne zatem wydaje się wybranie właściwego zespołu muzycznego, jak również stworzenie odpowiedniej listy utworów wykonywanych podczas wesela. Bardzo często załatwienie wszystkich kwestii związanych z muzyką wymaga dużo czasu i energii.

młoda para przy aucie
Napisał: Katsu Nojiri
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na samym początku powinniśmy zastanowić się, czy chcemy muzykę graną na żywo, czy też wolimy wybrać profesjonalnego dj'a. Pamiętajmy jednak, że w przypadku eleganckich, bardzo wytwornych przyjęć o wiele bardziej sprawdza się muzyka na żywo. Można jednak iść na mały kompromis w tym przypadku, wybierając kwartet smyczkowy (http://strings.art.pl/portfolio/uczta/), który będzie pięknie przygrywał w pierwszej części przyjęcia, natomiast w trakcie części tanecznej powierzmy zabawę w ręce dj'a. Bardzo dużo ludzi zamawia także skrzypce na ślub, które tworzą niezwykle romantyczną i wytworną atmosferę.

Zanim postanowimy zaprosić na na nasze wesele zespół należy także sprawdzić, czy miejsce, w jakim mamy zamiar organizować przyjęcie posiada właściwe zaplecze sprzętowe i spełnia wszelkie wymogi techniczne. Trzeba zwrócić uwagę na ilość czy jakość nagłośnienia, zadbać o odpowiednie zabezpieczenie sceny itd. Bardzo często weselne zespoły muzyczne są w stanie zapewnić niezbędny sprzęt na czas przyjęcia, można również skorzystać z wypożyczalni, jeżeli lokal nie może zagwarantować nam odpowiednich akcesoriów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.