Gry planszowe na różne spotkania towarzyskie już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry towarzyskie używane w przestrzeni domowej w trakcie różnorodnych spotkań z rodziną, czyli potoczne „planszówki” od zawsze stanowiły sprawdzony sposób na ubogacenie wspólnie spędzonego czasu.


koncept gra
Napisał: Thomas Galvez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


W ostatnich latach gry planszowe przeszły wyraźną ewolucję jednakowo pod kątem wykonania oraz stopnia skomplikowania. Dzisiejsze warianty dostępne w sklepach to już nie standardowy „chińczyk”. Posiadłość szaleństwa (pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc) to skierowana dla wielu osób gra, która ostatnio cieszy się ciągle wzrastającą popularnością. Posiadłość szaleństwa do typowych gier z pewnością się nie zalicza. Wymaga ona na graczach spore zaangażowanie, które skutkuje często wieloma godzinami doskonałej zabawy. Po tego rodzaju gry sięgają głownie dorośli, dla których spotkania z przyjaciółmi przy standardowej kawie najzwyczajniej nie dają potrzebnego relaksu.


Planszówki jak na przykład tajemnicze domostwo (zobacz co znalazłem) zapewniają skuteczną odskocznię od codziennych schematów pozwalając dorosłemu na ponowne stanie się dzieckiem i przeniesienie się do czasów, gdzie wszystko było większe, wyraźniejsze i jaskrawsze. Gry w stylu „tajemnicze domostwo” nie tylko przynoszą wielu momentów spędzonych na unikalnej zabawie – służą one również w rozwijaniu uwagi dorosłego człowieka, która niejednokrotnie podupada w rezultacie codziennego funkcjonowania w zabieganej jak i wypełnionej najróżniejszymi sprawami rzeczywistości.


W zależności od tego jaki preferujemy koncept gra planszowa jest zdolna skutecznie go dostarczyć.

Te interesujące posty posiadają swą kontynuację. Masz ochotę ją poznać? Więc idź do strony elektroniczny system kontroli dostępu i tam ciesz się fascynującymi informacjami.

/J]

Kolejne teksty

Gry przeglądarkowe - czyli, jak za darmo "wkręcić się" w świat gier?

gry przegladarkowe
Uwielbiasz gry, lecz nie pragniesz za nie płacić? Marzy Ci się wspólne granie nie z komputerem, tylko całkiem innymi ludźmi, bardzo często nie jedynie pochodzącymi z obszarów Polski, lecz również i całego świata? Jeśli tak, przeczytaj nasz artykuł, a z całą pewnością dowiesz się, w jaki sposób spełnić własne marzenia!


Na rynku półki gną od najróżniejszych opcji, z których dosłownie każdy to wartościowy dodatek na każde spotkanie. Posiadając wieczorny koncept gra (z tego źródła) błyskawicznie się znajdzie.
19/05/18, 07:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.