Pokój ucieczki – escape room

W Trójmieście na każdym kroku mamy szansę trafić na rozmaite atrakcje, co na długi czas nie pozwolą o sobie zapomnieć. Nowe atrakcje turystyczne z górnej półki często opisywane są przez blogerów i tych zaciekawionych tym regionem Polski. Jeśli chodzi o Gdańsk do dyspozycji wyjeżdżających jest wiele rozrywek, jednak ostatnio powstaje ich jeszcze więcej. Escape rooms to nie jest żadna gra komputerowa, to rzeczywiste życie, podczas którego wydarza się mnóstwo niespodziewanych sytuacji.

Dlaczego już teraz warto poznać ofertę rozrywkową z Gdańska?

Wybierając gdańskie escape room jako sposób spędzania wolnego czasu w trójmieście, możemy liczyć na wielogodzinną zabawę w niezwykłym gronie. Osoby uczestniczące w takiej grze zostają zamknięci wszyscy razem w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. W tym miejscu właśnie mają do dyspozycji pełną godzinę na skuteczne rozwiązanie wszelkich zagadek i prędkie odnalezienie wyjścia. Może to przynosić wiele radości, której nie da się opisać za pomocą słów – w tym trzeba uczestniczyć.

Kolejne teksty

Doskonała rozrywka na jesienne wieczory w gronie bliskich lub przyjaciół- gry planszowe i karciane

gra planszowa
Napisał: yoppy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zimowe wieczory najczęściej spędzamy w domu. Niskie temperatury nie zachęcają nikogo do wyjścia na zewnątrz. Jesienno-zimowa pora to doskonały czas, by poświęcić się rozrywkom w postaci gier planszowych. Tak samo z rodziną jak też z przyjaciółmi świetnie spędzimy czas, bez konieczności wychodzenia z mieszkania. W sklepach dostępne jest wiele rodzajów gier. Zależnie od naszych upodobań, możemy znaleźć zarówno skomplikowane gry strategiczne jak i takie, w które można grać z naszymi pociechami również doskonale się bawiąc.


Czy warto wybierać niespotykane do tej pory atrakcje?

W niezwykłym mieście Gdańsk spotka nas nie tylko sporo rozrywek, poznamy także dużo ciekawych osób. Trójmiejskie projekty atrakcji nie przejdą bez echa w całym kraju, co odzwierciedla się w częstym organizowaniu wycieczek do tego obszaru Polski. Na portalach związanych z wyjazdami pojawia się wiele atrakcji turystycznych, a największym zaciekawieniem cieszą się te przeniesione ze świata gier internetowych do rzeczywistości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.