Urlop, a Ty nie wiesz co porobić?

Nie masz pomysłu na weekend? Chciałbyś gdzieś udać się za miasto, może pochodzić po górach, niestety prognozy pogody niweczą twoje ambitne zapędy. Także co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezproduktywne i przypadkowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!


Książka nie gryzie, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, kiedy widzę, jak ludzie reagują na spędzenie czasu z książką. Faktycznie, czytelnictwo wciąż spada, książki sprzedają się
Zestaw kinomaniaka
Napisał: thierry ehrmann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
słabo, więc tendencja nie usposabia korzystnie. Ale wciągająca lektura to świetny „zabijacz” czasu. Nie ma znaczenia, jaka to będzie książka, „dobra” to pojęcie względne, ważne, żeby tobie przypadła do gustu. Możesz być pewny, że w ten sposób spędzony czas da ci więcej korzyści niż długie godziny przed telewizorem, w którym wieje nudą i beznadzieją.

Ludzie w kinie
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli faktycznie jednak nie jesteś w stanie obejść się bez telewizji to uruchom… komputer. No przecież, w Sieci masz zdecydowanie pokaźniejszy wybór interesujących materiałów niż w telewizji. Szczególnie polecaną rozrywką są seriale. Bardzo zajmują, a czasu na nie zawsze jest za mało, więc warto wykorzystać czas, który i tak nie wiesz, jak zająć. Do wyboru masz wiele propozycji: serial przygodowy, serial romans (serial przygodowy), a może dajmy na to coś z serii serial science fiction lub serial sensacyjny (nowy serial science fiction). Jestem pewny, że trudno będzie dokonać wyboru, jednak mimo to dobrze podjąć tą decyzję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.