Sezonowe przeceny, czyli jak nie dać się nabrać na fikcyjne okazje?

Przełom czerwca oraz lipca to zazwyczaj czas, gdy w sklepach zaczynają się pojawiać pierwsze sezonowe wyprzedaże. Czasami można nabyć ubranie w okazyjnej cenie, jednak często dajemy się nabierać. Udając się na zakupy, trzeba być ostrożni.

Zakup torebki
Napisał: Visit El Paso
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Krok numer 1. Polując na wyprzedaże nie traćmy rozumu. Owszem, wielki napis „Wyprzedaż” na witrynie sklepu wzbudza pozytywne emocje, jednak zachowajmy czujność. Kiedy zobaczymy wspaniałą sukienkę lub oferty na polecanej stronie www, jaka po przecenie jest sporo tańsza, nie - sprawdź to - biegnijmy do kasy, co sił w nogach.

Nie zapominajmy o tym, by sprawdzić, jaki jest jej koszt w innych sklepach. Może się okazać, że zamiast oszczędzać zapłacimy o wiele więcej. Poza tym zdarza się, że przecenione rzeczy nie podlegają zwrotom. Krok numerologia portret numerologiczny 2. Upewnijmy się, że tańszy towar będziemy mogli zwrócić do sklepu. Jeśli nie ma takiej opcji, to zastanówmy się ponownie nad zakupem. Uchroni nas to przed późniejszym problemem. Robiąc zakupy w Łodzi, Gdańsku, Krakowie bądź Warszawie, warto posiadać tę wiedzę. Krok numer 3. Kiedy będziemy odchodzić od kasy, pamiętajmy zabrać ze sobą rachunku. To przecież dowód dokonania zakupu takiego produktu jak np. polecana Solcoseryl Pasta dentystyczna 5 g. Tylko na jego podstawie będziemy mogli zareklamować towar, jeżeli naszego niezadowolenia.

Robiąc zakupy w Łodzi, Wrocławiu, Olsztynie czy Katowicach musimy pamiętać, by nie dać się zwariować. Pierwsza zasada określa, że nie powinniśmy kupować strojów tego samego fasonu. Jeżeli mamy klasyczną niebieską bluzkę koszulową, nie powinniśmy kupować identycznej w innym kolorze. Nie podążajmy także bezmyślnie za najnowszą modą. Nie każdemu jest dobrze w krzykliwych kreacjach.


Kolejne teksty

Znakomity pomysł na wspólny wieczór? Przyciągające gry planszowe gwarancją dobrej rozrywki

odzież sportowa
Napisał: Adidas
Na podstawie danych z: Adidas
Zapomniane i odłożone dawniej w kąt gry są na obecną chwilę coraz nagminniej wyciągane z zakamarków szaf. Szczególnie dotyczy to kultowych planszówek, jakie kiedyś były najogromniejszą atrakcją wieczoru z rodziną.

Regał z butami w sklepie
Napisał: Marco Verch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie szalejmy na punkcie pantofli. Każda szafka ma swoją wyznaczoną pojemność. W jakim celu kupować kolejne baleriny, kiedy mamy już osiem par prawie identycznych? Przed wyjściem na shopping, otwórzmy szafę oraz przeprowadźmy mały rekonesans. Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo ubrań mamy. Wśród nich są takie, których nigdy nie miałyśmy na sobie. Niektóre z nich mają metki. Prawdopodobnie nigdy ich nie założymy. Zamiast kompulsywnie wydawać gotówkę, lepiej przeznaczmy fundusze na wspólne wakacje, naukę tańca lub karnet na fitness. Przynajmniej na tym skorzystamy i miło spędzimy czas z partnerem.
18/06/19, 21:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.