Gry planszowe na pewno spodobają się też Tobie, przetestuj na początek jakąś z renomowanych gier

przez | 5 stycznia 2022
Gry planszowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli jeszcze do niedawna wydawało Ci się, że rozpoczniesz w nie grać ponownie dopiero, kiedy Twoje maleństwo dorośnie to już dzisiaj wiesz, iż byłeś w dużym błędzie.

impreza firmowa

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim roku gry planszowe stały się prawdziwym przebojem! Grają w nie uczniowie, dorośli, a nawet seniorzy.

Kusi Cię, żeby napisać szczerą ocenę pod przeczytanym tekstem? Nie zapominaj, że nawet krótki komentarz z serwisu będzie przez nas przestudiowany z chęcią.

Nie są one trudno dostępne, bo większą część renomowanych tytułów odnajdziemy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych i w sklepach w sieci. Na start na pewno będziesz miał spory problem z wyborem tytułu, dlatego też dzisiaj polecimy Ci 3 błyskotliwe gry. Pierwszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra jaka podbiła serca wielu osób już dwadzieścia lat temu. W tym momencie wydana w naszym kraju jest nowa edycja z plastikowymi częściami. Istotne informacje o grze to to, iż jest to gra ekonomiczna, w której każdy z graczy wcieli się w jednego z osadników. Zadaniem gracza jest zdobycie dziesięciu punktów, przez budowanie dróg, osiedli , a także za pomocą wylosowanych kart. Kolejną wspaniałą grą jest gra Wsiąść do pociągu, która bazuje na budowaniu dróg oraz tuneli. Jest to nadzwyczajnie prosta i przyjemna gra, a zrozumienie zasad de facto nie jest trudne. Ostatnią planszówka, którą w tym momencie rekomendujemy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, która opiera się przede wszystkim na strategii.

Dobrze jest wspomnieć, że została ona utworzona w oparciu gry komputerowej, albowiem może ktoś będzie ją z tego kojarzył.
W pierwsze kolejności wypróbuj jedną z powyżej wyliczonych gier, a już niedługo będziesz pragnął sięgnąć po kolejny tytuł.