Jak w dobie łatwego dostępu do internetu nagrać niebanalny film reklamowy?

przez | 9 lipca 2021
Świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się kręceniem tego typu filmów przy pomocy dronów. Filmowanie z lotu ptaka niesie za sobą możliwość przedstawienia Państwa obiektu z innej niż zwykle perspektywy. Z tego typu rozwiązania korzystają najczęściej hotele, ośrodki wypoczynkowe, dwory, czy chociażby obiekty szkoleniowo-konferencyjne.

z góry

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach filmowanie filmowanie wesel z lotu ptaka nie jest niczym niezwykłym. Dziś mamy wiele firm, które mają profesjonalny sprzęt, którym umieją się posługiwać. Można je wynająć i poprosić o sfilmowanie z lotu ptaka czy to jakiegoś zdarzenia, czy jakiegoś terenu. Na pewno wszyscy mieliśmy okazję zobaczyć jakiś filmik w Internecie właśnie nakręcony z lotu ptaka i wszyscy, którzy mieli okazję coś takiego zobaczyć są pod zachwyceni.

Zdjęcia z powietrza pozwalają na przedstawienie okolicy – co niewątpliwie stanowi idealne tło dla prezentacji- . Rodzi ono oprócz tego ciekawość oglądającego, ze względu na formę przekazu naturalnie dla człowieka niedostępną.

Od dawna już kręci się filmy spadochroniarskie czy z lotów paralotnią, ale kręcenie filmów z powietrza przez specjalne urządzenia z zamontowaną kamerą to totalnie inna jakość obrazu. Rzadko zwracamy uwagę w filmach na dużym ekranie, że któreś ujęcie musiało być kręcone z wysokości. Nie myślimy o częściach składowych filmu, ale to one dają możliwość na to, żeby efekt końcowy był poruszający lub szokował. Dobrze, więc myśleć o ludziach, którzy robią coś takiego. Bo bez ich profesjonalizmu nie byłoby tak cudownych filmów tworzonych z lotu ptaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*