Imprezowe planszówki

przez | 8 lipca 2021
Od jakiegoś czasu gry planszowe strategiczne, logiczne czy podróżne opanowują oprócz serc młodzieży także niejednokrotnie serca dorosłych. Wiele osób spotyka się przy planszówkach w domach, kawiarniach, pubach czy centrach kultury. Razem budują państwa, pokonują potwory, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się materiałami na średniowiecznych trasach handlowych.

Zestaw gier towarzyskich

Autor: home&you
Źródło: home&you
Gry planszowe dla najmłodszych bez wątpienia są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Większość z nas kojarzy je właśnie z rozrywką dla dzieci, ewentualnie młodzieży. Ten wizerunek gier planszowych dawno nie jest prawdziwy. Oprócz gier planszowych dla dzieci znaleźć można wiele pozycji dedykowanych dorosłym. Niełatwo wyobrazić sobie przecież drugoklasistę grającego w np.

To warte zapoznania się (https://www.stojo.pl/) teksty, dlatego nie ociągaj się i zobacz je – to analogiczna problematyka, która jest niewątpliwie godna uwagi.

Grę o Tron (grę wymagającą strategicznego myślenia i z rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. wojen) nie wspominając nawet o grach erotycznych.

Granie na przykład w gry karciane będzie świetnym pomysłem na wyjście z przyjaciółmi do kawiarni czy latem do parku. Wiele gier jest zdecydowanie zadająca się do rozkręcenia domówki czy przy okazji dłuższej opieki nad powierzonymi nam dziećmi. Potrzeba tylko chęci i gry. Nawet w pojedynkę można wybrać coś dla siebie i ciekawie spędzić wolny wieczór.

Autor: Klaudia Rakowska, PR Executive

Jeśli nie życzymy sobie wydawać pokaźnych pieniędzy na gry, które nie są nam znane zawsze istnieje możliwość wzięcia udziału w jednym z licznych festiwali gier organizowanych co jakiś czas w kolejnym miejscu.

Pamiętaj o tym, że masz możliwość przeglądnąć kolejne interesujące wątki – trzeba jedynie na danej witrynie wejść w zaznaczony link.

Tańszą alternatywą do niepewnych zakupów jest także wypożyczalnia gier planszowych, będąca w ofercie największych sklepów.

Nie da się przewidzieć jaka przyszłość czeka gry planszowe, ale w tej chwili przeżywają one odrodzenie i najprawdopodobniej ich dobra passa potrwa długo.