Warto odwiedzić Bolestraszyce!

przez | 9 lipca 2021
Bolestraszyce to niewielka wieś położona niedaleko Przemyśla. Ze względu na pełną uroku lokalizację jest wymarzoną destynacją dla turystów. Także znajdujące się w niej arboretum okazuje się być częstym celem wycieczek miłośników przyrody. Zakwaterowanie w Bolestraszycach jest doskonałym rozwiązaniem także dla osób pragnących pozwiedzać okoliczne miejscowości.

Lokalizacja ta fantastycznie sprawdza się jako baza wypadowa.
Nie ulega wątpliwości, iż godna uwagi jest tu Villa Bolestraszyce, czyli przepiękny, trzygwiazdkowy hotel posiadający bardzo bogatą ofertę. Oprócz tradycyjnych usług noclegowych, kompleks ten proponuje usługi takie jak: urządzanie wesel, restauracja i catering, organizacja wszelkiego typu spotkań i konferencji biznesowych. Hotel oferuje dodatkowo różnego rodzaju zachęcające pakiety okazjonalne: np.

Nie ma co zwlekać – jeśli ten wpis Cię zafrasował, kliknij ponadto ten link i zobacz również inne tego typu omówienie (https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/).

na majówkę, rodzinne wakacje czy też rocznicę ślubu. Stylowo urządzone wnętrze, jak również doskonale opracowane menu gwarantuje wyśmienitą zabawę nawet najbardziej wymagającym gościom.

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty wspomnianego hotelu, będzie on stanowił znakomitą bazę wypadową do licznych sąsiadujących miejscowości. Atrakcje położone w bliskiej odległości od Bolestraszyc, to poza samym arboretum także: fort XIII San Rideau, pałac w Łańcucie, zamek w Krasiczynie, sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, jak również zabytkowe miasta takie jak Przemyśl, czy nieco dalej położony Sanok. Region Podkarpacia jest niezwykle bogaty w różnego rodzaju zabytki oraz zespoły krajobrazowe, które są bezsprzecznie chlubą południowo-wchodniej Polski.
zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Rezerwacja noclegu w Villi Bolestraszyce jest banalnie prosta.

Sprawdź mój serwis – trzeba wejść w wskazany niżej link i tam masz możliwość poznać dodatkowe informacje na ten interesujący wątek.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ‘villa bolestraszyce’, a otrzymamy linki zarówno do specjalnej platformy służącej do bukowania, jak również bezpośrednio do strony Internetowej hotelu, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje kontaktowe. Warto oczywiście dokonywać rezerwacji z wyprzedzeniem, zwłaszcza w napiętych okresach, jakimi są różnego rodzaju długie weekendy czy miesiące wakacyjne.

Chętnych do odwiedzania Bolestraszyc nie brakuje, w związku z czym nie ma czasu do stracenia! Wystarczy skorzystać ze strony internetowej hotelu lub zadzwonić, i zorganizować weekend lub przyjęcie okolicznościowe swoich marzeń. Okolica, w której położona jest Villa Bolestraszyca bez wątpienia stanowi znakomitą destynację na kilkudniową wycieczkę, podczas której z pewnością natkniemy się na wiele atrakcji!