Maseczki na różne okazje – czyli, w naszym wypadku, karnawałowe i na Halloween

przez | 6 stycznia 2022
Chciałbyś pododawać swojej imprezie karnawałowej troszeczkę tajemniczości? A może posiadać jakiś artefakt, który dopomoże Twojemu dzieciakowi wcielić się w jakąś rolę w trwania Halloween? To wszystko i jeszcze bardziej dużo w naszym artykule!

Od dawien dawna, persony używali maseczek aby przydać sobie trochę tajemniczości, lub wtopić się w rolę kogoś innego. W obecnych czasach maseczki wciąż są niewiarygodnie popularne, w szczególności w czasie karnawału, oraz w czasie Halloween, kiedy bywają elementem stroju naszego dziecka. Maski karnawałowe, istnieje możliwość używać zarówno w trakcie jakichś bardziej duże imprezy, jak również w trakcie kameralnych spotkań, by nadać im pewnej dozy szarmanckości oraz tchnienia dawnych czasów. Tego typu maski kosztują nawet kilka złotówek, a więc z pewnością znajdziesz jakąś rzecz dla siebie!

hiszpania - miasteczko

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Co zaś dotyczy Halloween, to maski na Halloween bywają w porównaniu do masek karnawałowych (które bywają kwintesencją smaczku i pewnej dozy tajemnicy), odzwierciedleniem lęków. Maski na Halloween bywają zazwyczaj straszne – są to twarzyczki bestii lub wiedźm, jednak tez odzwierciedlają często postacie, które są z filmowych horrorów, typu: Freddy Krueger z Uliczki Wiązów, filmiku Krzyk czy szalonego Jasona. Maseczki te bywają częścią całego stroju, którego uzupełniają ciuszki konkretnego stworka albo postaci – dodatkowe informacje.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, zobacz dodatkowo ten link. To bez dwóch zdań świetna strona (https://lemans.pl/dla-dzieci/), na której znajdziesz inne tego typu informacje!

Kwoty takich ubrań wychodzą nawet za mniej aniżeli 50 złotówek, jeśli dobrze po szukasz!

Nie zwlekaj i zamów strój dla swojego dzieciaka na Halloween, albo dla samego siebie maseczkę karnawałową już teraz, a z całą pewnością nie pożałujesz decyzji!