Nie posiadasz planu na prezenty? Planszówki to prawdziwy hit – sprawdź sam!

przez | 9 lipca 2021
Masz już niespodzianki dla swoich bliskich czy w dalszym ciągu poszukujesz czegoś wystrzałowego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożonarodzeniowe? O ile nie masz bladego pojęcia na co się zdecydować w tym roku to musisz zdawać sobie sprawę z tego, iż planszówka to dobra zabawa nie jedynie dla dzieciaków, aczkolwiek w szczególności dla dorosłych.
Święta Bożonarodzeniowe to rewelacyjny moment, aby podarować grę planszową bliskiej nam osobie.

gry

Autor: Miguel Discart
Źródło: http://www.flickr.com
samochody
Nie ulega wątpliwości, iż samemu nieraz ciężko jest wydać 100 zł na grę, niemniej jednak naprawdę jest to efektowna rozrywka. Istotne jest, aby w tym miejscu wspomnieć, że w dobie laptopów i internetu naprawdę żmudnie odciągnąć dzieci od monitora, niemniej jednak grą planszowym się to świetnie udaje. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie z całą pewnością dobrym wyborem. Jest to prawdziwy przebój wśród gier, który każdy entuzjasta planszówek musi mieć. Gra opiera się na tym, iż każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan oraz przewodzi własnej kolonii.

Jeżeli chcesz wyszukać dodatkowe artykuły wiążące się z omawianym tu tematem, zobacz ofertę na stronie publikującym pokrewne dane.

Celem gry jest uzbieranie 10 punktów, jakie gwarantują zwycięstwo w rozgrywce. Jeśli uwielbiacie czasy królów to wówczas gra Królestwo w Budowie powinna przypaść Wam do gustu. Jest to lekka gra, w którą da się grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest inteligentna rozbudowa, tak żebyś zapewnił wszystkim podwładnym dostatek.

Jeśli świat planszówek nie jest Ci obcy to wobec tego Descent Wędrówki w Mroku będzie grą akuratną dla Ciebie. Jest to gra w jakiej przemierza się podziemia bitnymi bohaterami, a zadaniem jest pokonanie wszelkich potworów na swej trasie.